شنبه, 05 آذر 1401 - Saturday, 26 November 2022

سخن مردم: شهردار برازجان در پیامی آغاز ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.

محمدی شهردار1

به گزارش سخن مردم: متن پیام بدین شرح است:

رمضان، بهار قرآن و هنگام رستاخیز دلها در ضیافت آفریدگار بی‌همتاست. فصل برگشت به خویشتن و عاشقی کردن در پیشگاه محبوب بی‌همتایی که دل و جان و هرچه داریم و نداریم از وجود بی‌بدیل اوست. اینک در آستانه‌ی حلول فصلی دیگر از دلدادگی قرار داریم. آغاز ماه رحمت و برکت؛

رمضان‌الکریم را باید با دل و جان پاس داشت و لحظه لحظه‌اش را برای تعالی روح و تکامل اندیشه غنیمت شمرد. انس با کلام الله و سپردن خویش به دامان عشق الهی فضیلتی است که تنها دلهای بیدار را امکان پذیر است و فرصتی اینچنین نصیب هرکسی نخواهد شد.

امید که توفیق بیابیم از فضایل بی‌بدیل این ماه عزیز بهره‌ی کافی ببریم.

اینجانب به نوبه‌ی خود حلول ماه مبارک رمضان را به همه‌ی شما شهروندان ارجمند برازجانی و مردم شریف و خداجوی دشتستان تبریک عرض نموده آرزو میکنم بیشترین بهره‌ها از ماه ضیافت الهی نصیبتان شود.

همچنین با توجه به وقوع بحران شیوع ویروس کرونا و فشارهای اقتصادی وارده بر اقشار آسیب‌پذیر جامعه، بدون شک ایجاد روحیه‌ی همدلی و کمک به خانواده‌های آسیب‌پذیر از جمله فضائل ویژه‌ای است که همیشه در ماه مبارک رمضان جلوه‌ای دیگر داشته اما امسال به یک ضرورت اجتماعی و انسانی بدل گشته است. امید می‌رود توفیق خدمت در این زمینه نیز نصیب همه‌ی ما شود.

محمدحسن محمدی

شهردار برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه