دوشنبه, 02 خرداد 1401 - Monday, 23 May 2022

سخن مردم"رئیس شورای اسلامی شهر خارگ در پیامی اعیاد سوم شعبان؛ ولادت باسعادت حضرت امام حسین (ع) روز پاسدار و چهارم شعبان ولادت فرخنده حضرت ابوالفضل العباس(ع) روز جانباز را به عموم شهروندان شهید پرور خارگ، پاسداران و جانبازان غیور مرد تبریک گفت.

ریس شورای خارگ

به گزارش سخن مردم""، متن پیام ایشان به شرح زیر است؛

بسمه تعالی

روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام حقیقی و مکتب الهی و تبلور دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلامی است و روز جانباز تجلی گر راستین ایثارگری ها، مجاهدت ها و از خودگذشتگی جانبازان عزیز و صبوری آنهاست که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا و سید و مولای خود درس ایثار و وفاداری و فداکاری خواندند.

بی گمان جانبازان و پاسداران انقلاب اسلامی سندی زنده از ترجمان ایثارگری و جانفشانی در راه حفظ ارزشهای انقلاب هستند و ایثار و از خودگذشتگی هایشان هرگز از یاد ملت قدردان ایران اسلامی پاک نخواهد شد .

اینجانب فرا رسیدن ایام خجسته و پربرکت شعبانیه و مناسبت های فرخنده این ماه را به شهروندان شریف جزیره خارگ و همچنین غیور مردان جانباز و ایثارگر و پاسداران سرافراز همیشه پیروز و خانواده معظم شهدا تبریک و تهنیت عرض می نمایم و توفیق و سلامتی ایشان را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

بهروز خواجه

رئیس شورای اسلامی شهر خارگ

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه