یکشنبه, 13 آذر 1401 - Saturday, 03 December 2022

سخن مردم : مسئول شورای فرهنگ عمومی بخش بوشکان با حضور درکنترل ورودی بوشکان گفت:عاجزانه خواهش می کنم درخانه بمانید وسفر نکنید.

موسوی

به گزارش سخن مردم : متاسفانه با شروع بیماری کرونا مسافران زیادی از استانهای همجوار شروع به حرکت به مناطق جنوبی کردند که باعث می شود بیماری به سرعت شیوع بیشتری پیدا کندوشاهد آمدن مسافران زیادی از سمت استان فارس در بخش بوشکان و شهر بوشکان هستیم.

حجت الاسلام موسوی نیا درهمین زمینه اظهارداشت: عاجزانه از همشهریان عزیزم در استان بوشهر وهمچنین عزیزانی که از استان های همجوار قصد سفر به بوشکان دارند خواهش می کنم از سفر های غیر ضروری جدا خودداری فرمائید.

وی درخصوص کنترل های ورودی نیز گفت: این جا کنترل به صورت شبانه روزی هست دوستان ما در نیروی انتظامی و بسیج و نیرو های خود جوش این جا حضور دارند به صورت شبانه روزی و کنترل می کنندو اجازه ورود به هم استانی ها عزیزوهیچ غیر بومی داده نمی شود.

حجت الاسلام موسوی نیا مسئول شورای فرهنگ عمومی بخش بوشکان درپایان گفت:این سخت گیریها بخاطر سلامتی خودتان و بخاطر سلامتی مردم شریف استان بوشهر هست وباپیگیری های که از طرف فرماندار شهرستان دشتستان فرمانده انتظامی و فرمانده سپاه وبسیج صورت گرفته ،نیرو ها به صورت شبانه روزی این جا مستقر هستند و به خاطر سلامتی خودتان وعزیزانتان در حال کنترل هستند و اجاز ورود نمی دهند وبازهم خواهش می کنم با ماندن درخانه به سلامتی خودوعزیزانمان کمک کنیم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه