یکشنبه, 06 آذر 1401 - Sunday, 27 November 2022

سخن مردم :مردم بخش بوشکان  از مسئولین تقاضا دارند در بخش هم حضور پیدا کنند ومشکلات و معضلات را ببینند و ان شاءالله برای برطرف شدن انها راهکار ارائه کنند.

به گزارش سخن مردم :رئیس شورای فرهنگ عمومی بخش بوشکان ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه مردم شریف شهرستان دشتستان _ بخش بوشکاندرادامه اظهارداشت:با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و همچنین برای جلوگیری از کنترل شیوع بیماری کرونا نیاز هست که ما با تمام توان در صحنه باشیم و میدان را خالی نکنیم.

1

آقای موسوی بیان نمود:در همین راستا تقدیر و تشکر می کنم از حسن نیت فرماندار عزیزآقای نوروزی و همچنین فرمانده سپاه جوادالائمه سرهنگ غلامپوروفرمانده انتظامی سرهنگ آراوند که دیروز به صورت میدانی از ورودی شهر بوشکان به دشتستان بازدید کردند و تصمیمات خوبی را برای کنترل ترددها اتخاذ کردند.

لذا بنده به نیابت از مردم شریف بخش بوشکان تقاضا دارم که دیگر مسئولین دستگاه های مرتبط از جمله مدیر شبکه بهداشت سرکار خانم خویش دوست که الحق و الانصاف از ابتدای این بحران در صحنه بودند، در بخش هم حضور پیدا کنند و شرایط را از نزدیک رصد کرده ، مشکلات و معضلات را ببینند و ان شاءالله برای برطرف شدن انها راهکار ارائه کنند.

سید هاشم موسویرئیس شورای فرهنگ عمومی بخش بوشکان در پایان از همه عزیزانی که همکاری و همراهی کردند تشکر و قدردانی نمود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه