پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

به گزارش سخن مردم : جناب آقای بنافی ریاست محترم شورای اسلامی طی پیامی ازمردم عزیز برازجان خواست این بیماری کرونا را جدی بگیرید از رفت و آمد در جاهای شلوغ خودداری کرده بهداشت فردی را کاملا رعایت نمایید با اصناف همکاری کرده و مغازهای خود را تا اطلاع ثانوی تعطیل نموده صاحبان مغازها در گرفتن کرایه از مستاجران خود در روزهای تعطیل تجدیدنظر نمایند و کرایه کمتری دریافت کنند.

بنافی

همه ما باید شرایط کنونی را به نفع یکدیگر تغییر دهیم انشالله به زودی از این مشکلات عبور خواهیم کرد اما همکاری شما مردم عزیز را خواستاریم.

از همه دستگاههای اجرایی تقاضا دارم در کنار متولیان سلامت مردم تلاش شبانه روزی خود را بکار ببندند این روزها سلامت مردم و پیشگیری از این بیماری کرونا باید در اولویت کاری همه ما باشد.

از همه مردم الخصوص بازاریان و کسبه بخاطر همکاری سپاسگزاری کرده تشکر از همکاران خودم در شورای شهر و شهردار محترم و کلیه پرسنل شهرداری مسولان محترم در شورای سلامت فرماندار بزرگوار و ریاست شبکه بهداشت و فرمانده محترم سپاه و فرمانده نیروی انتظامی و هلال احمر و اصناف و هیات گروه جهادی بنی هاشمی و فعالان اجتماعی دلسوز و صنعت و معدن و بسیج اصناف و همه کسانی که این مدت جهادگرانه در کنار مردم عزیز بودند تشکر و قدردانی می نمایم امیدوارم تا رسیدن به نتیجه مطلوب از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه