یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم" شهربرازجان از قدیم تاکنون با توجه به شرایط خاص جغرافیایی و وجود مفاخر و آثار تاریخی همواره مورد توجه بوده است .

 IMG 8094

به گزارش سخن مردم"، سیده خدیجه حسینی عضو شورای اسلامی شهر برازجان با حضور در دفتر  نشریه مردم جنوب وپایگاه خبری تحلیلی سخن مردم" ضمن تبریک روز برازجان گفت:  امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا، شورای اسلامی شهر برازجان طی مصوبه ای، بخشی از هزینه برگزاری نکوداشت روز برازجان را در جهت خرید اقلام بهداشتی اختصاص داد.

ایشان درادامه بیان نمود:برازجان سرزمین خورشید درخشان ونخلستان های سرسبز مهد دیانت علم و هنر و ادبیات ومردانگی و شجاعت، زادگاه دویست وشصت شهید به خون خفته که نام و یاد آنها هماره در تاریخ ثبت می باشد.

این شهر از قدیم تاکنون با توجه به شرایط خاص جغرافیایی و وجود مفاخر و آثار تاریخی همواره مورد توجه بوده است .

خانم حسینی افزود: از آنجایی که امسال این نکوداشت برگزار نمی شود، اینجانب با همکاری مشاوران خود در شورای شهر و گروهی از هنرمندان، تصمیم به برگزاری مجازی این نکوداشت گرفتیم.


سیده خدیجه حسینی در خصوص شروع این طرح گفت: از روز ۱۲ اسفند، این طرح آغاز و تا روز جمعه ادامه دارد.

درادامه حبیب قاسمی مدیر مسئول نشریه مردم جنوب وپایگاه خبری سخن مردم ضمن خوش آمدگویی به خانم حسینی وهمراهان اظهارداشت:من هم به نوبه ی خود دوازدهم اسفندماه روز برازجان را به شما وهمه مردم شریف وولایت مدار این شهر تبریک عرض می نمایم وبرای آنان ازدرگاه ایزدمنان سلامتی آرزومندم.

مدیر مسئول مردم جنوب افزود:نشریه مردم جنوب وپایگاه خبری سخن مردم همواره جهت اطلاع رسانی بخصوص اخباربرازجان پیشتاز بوده واین رسالت را با موفقیت به پیش خواهد برد .

 IMG 8099

وی بابیان اینکه شهربرازجان مرکز بزرگ ترین شهرستان استان بوشهر از نظر جمعیت است اظهارداشت:این شهر باستانی از قدیم تاکنون با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی همواره مورد توجه ایرانگردان و ایران شناسان و علاقمند به طبیعت بوده است.

مردم این دیار از قدیم تاکنون در برابر متجاوزان ایستادگی نموده و شجاعت های آنان در تاریخ ثبت شده است..در جنگ جهانی اول و هشت سال دفاع مقدس دلاوران برازجانی همواره از وطن و دین و ناموس خود دفاع نموده و در برابر دشمنان ایستادند و  شهیدان بزرگواری را تقدیم وطن نمودند،و امروز این شهر با عظمت در تمام زمینه های علمی ورزشی حرف برای گفتن دارد جوانان این شهر هر ساله در کنکور سراسری بیشترین رتبه های تک رقمی و دو رقمی در سطح استان را به خود اختصاص می دهند
حبیب قاسمی نویسنده دشتستانی درپایان افزود:این شهر بیشترین نویسندگان و مولفان در سطح استان را به خود اختصاص داده که در طول تاریخ توانسته اند آثار ارزشمندی را خلق نموده و تقدیم هم وطنان نمایند.

وی بیان داشت: از تلاش شورای اسلامی وشهرداری برازجان بخاطر گرامی داشت این روز بزرگ تقدیر  وتشکر می نمایم، امیداست با تلاش مسئولین پرتلاش شهری سالم وآبادتراز گذشته داشته باشیم.

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه