یکشنبه, 13 آذر 1401 - Saturday, 03 December 2022

سخن مردم"فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از دستگیری فردی که در مقابل دادگستری شهرستان دشتستان با تیراندازی منجر به مجروحیت یکی از شهروندان شده بود خبر داد .

55

به گزارش سخن مردم"، سرهنگ فرهاد آراوند در تشریح این خبر گفت: در پی  وقوع تیراندازی منجر به جرح یکی از شهروندان در مقابل دادگستری برازجان ، با توجه به اهمیت موضوع، بلافاصله تحقیقات و بررسی های لازم توسط مأموران پلیس امنیت عمومی دشتستان جهت شناسائی و دستگیری عامل تیر اندازی آغاز شد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در نتیجه تحقیقات گسترده پلیسی و اشراف اطلاعاتی مأموران انتظامی و دستگیری چندین نفر از افراد دخیل در وقوع جرم سرانجام عامل اصلی تیراندازی شناسائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان بیان کرد:  مأموران پلیس امنیت عمومی دشتستان پس از شناسائی مخفیگاه متهم و هماهنگی با مقام قضائی موفق شدند وی را در حالی که قصد فرار از دست مأموران داشت، دستگیر و یک قبضه اسلحه کلت کمری بکار رفته در تیر اندازی را از او کشف کنند.

سرهنگ فرهاد آراوند گفت: متهم در بازجوئی های پلیسی انجام شده و در مواجهه با شواهد، قرائن و مستندات ارائه شده از سوی مأموران پلیس امنیت عمومی به بزه انتسابی اعتراف و پس از تکمیل تحقیقات تحویل مراجع قضائی شد.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه