شنبه, 05 آذر 1401 - Saturday, 26 November 2022

سخن مردم"درآغاز دهه فجر و همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) زنگ گلبانگ انقلاب اسلامی در مدرسه فرزانگان باحضورمسئولان به صدا درآمد.

فرماندار دشتستان با بیان اینکه دهه فجر سرآغاز طلوع اسلام و خواستگاه ارزش های اسلامی است اظهارداشت: مراسم زنگ انقلاب را برگزار می کنیم تا به یاد آوریم که امام خمینی(ره) تمام خوبی ها را برایمان به ارمغان آورد و امروز اگر فجری داریم از خروش آن فجر آفرین است وبا زنگ انقلاب به یاد می آوریم که مردم همراه و همگام انقلاب در صحنه بودند.

نوروزی درادامه گفت:باید قدردان این انقلاب باشیم زیرا عزیزانی از جان شیرین خود گذشتند تا امروز ما شاهد این انقلاب باشیم وما بر این باوریم که دهه فجر به راحتی به دست نیامده است .

فرماندار دشتستان بهترین شعاردر دهه فجر را استقلال، آزادی جمهوری اسلامی دانست وتصریح نمود: اولین هدف ما استقلال، توجه، احترام به کرامت انسانی، بازگشت به هویت دینی و عزت امت اسلامی است که برای آن باید برنامه ریزی داشته باشیم.

IMG 1818

 به گزارش سخن مردم"زنگ گلبانگ انقلاب اسلامی در مدرسه دخترانه فرزانگان برازجان به مناسبت ایام الله دهه فجر با حضور فتح الله نوروزی فرماندار دشتستان ، حجه الاسلام و المسلمین حسن مصلح امام جمعه شهر برازجان ، سعادت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، معاونین عمرانی و سیاسی فرماندار ، فرماندهان انتظامی و سپاه ، مدیران ادارات شهرستان در شهر برازجان صبح روز شنبه ۱۲ بهمن ماه برگزارشد.

IMG 1826

 لواسانی رئیس آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم و تبریک دهه فجر یاد و خاطره شهدا و سردار دلها را گرامی داشت و از همه مسئولین برای برپایی مراسمات این روز قدردانی کرد.

IMG 1833

درادامه حاج آقا مصلح امام جمعه برازجان نیز ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس گفت: به رغم همه تهدیدها و تحریم ها ما به سوی موفقیت خواهیم رفت و علی رغم تبلیغات منفی دشمن با حضور مردم در صحنه نشان از انقلابی بودن آنان است.

وی نقش جوانان و بانوان را در برپایی این انقلاب و نظام پر رنگ و مؤثر دانست.

حاج آقا مصلح حضور در پای صندوق های رأی را مشت محکمی بر دهان دشمنان دانستند و گفت با شهادت سردار سلیمانی و حضور مردم انقلابی پیروزی اسلام تحقق خواهد یافت.

در پایان زنگ گلبانگ انقلاب توسط فرماندار نواخته شد.

IMG 1807IMG 1810IMG 1811IMG 1814IMG 1815IMG 1819IMG 1823IMG 1837IMG 1840IMG 1841IMG 1842IMG 1846IMG 1847IMG 1848IMG 1849

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه