شنبه, 09 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم:دوازدهم بهمن مصادف با اولین روز از چهل و یکمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی فرماندار دشتستان و هیئت همراه ضمن تقدیر از پوشش خبری وتعامل خوب این رسانه با مسئولین ، با مدیرمسئول و هیئت تحریریه هفته نامه مردم جنوب دیدار کردند.

IMG 18581

IMG 1881 710x440

مهین قاسمی"به گزارش سخن مردم"به مناسبت دهه فجر فرماندار دشتستان به همراه معاونین و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان ومسئول روابط عمومی فرمانداری ،مسئول مطبوعات و رسانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان،عصر شنبه 12 بهمن ماه در دفتر هفته نامه مردم جنوب حضور یافتند و با مدیر مسئول وهیئت تحریریه این نشریه گفتگو نمودند.

 IMG 1899

فتح الله نوروزی فرماندار دشتستان ضمن تبریک دهه مبارک فجر از همکاری نشریات با ادارات و نهادها تقدیر و تشکر کرد.

وی نقش رسانه ها را در بیداری و آگاهی و توسعه شهرستان مؤثر دانست و افزود: شناسایی و تقویت پتانسیل ها از نقش اصلی رسانه ها می باشد،به همین دلیل به پاس تقدیر از زحمات و تلاش های رسانه ها امروز در خدمت آن ها هستیم.

وی حمایت خود را نسبت به رسانه ها که برای توسعه و آگاهی شهرستان تلاش می کنند ابراز نمود.

ایشان در ادامه گفتند: در دهه مبارک فجر ۲۵۱ پروژه در سطح شهرستان با هزینه ای بالغ ۳۱۰ میلیارد تومان انجام خواهد گرفت، که ۲۲۶ پروژه در دهه فجر افتتاح و عملیات اجرایی۲۵ پروژه در دشتستان آغاز خواهد شد.

وی همچنین در ارتباط با تعامل ادارات با رسانه ها گفت: ادارات مکلفند عملکرد ها و اهداف خود را شفاف بیان نمایند و تعامل خود را با نشریات بیشتر کنند.

نوروزی اعضای ثبت نام شده در انتخابات را ۴۹ نفر و انصراف ۳ نفر و تأیید ۲۱ نفر توسط هیئت نظارت ذکر کرد و افزود: سلامت، شفافیت و قانون مداری انتخابات از اصول و وظایفی است که بر عهده ما می باشد.

در این دیدار حبیب قاسمی مدیر مسئول هفته نامه ضمن خیر مقدم گزارشی از عملکرد هفته نامه رابیان نمود.

دراین دیدارمدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب وپایگاه خبری تحلیلی سخن مردم"ضمن تبریک دهه فجروخوش آمدگویی به فرمانداردشتستان وهیئت همراه گفت: هفته نامه مردم جنوب با قدمتی چند ساله در سطح استان با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی مشغول به فعالیت است.

ایشان همچنین از پایگاه خبری سخن مردم با چهار سال فعالیت و نمایشگاه دائمی نویسندگان استان بوشهر در پنج سال اخیر و فعالیت ها گزارشی راعنوان کرد.

ایشان از فرماندار خواست ادارات و نهادها تعامل بیشتری با نشریات و سایت ها داشته باشند.

در ادامه قاسمی گفت: مردم انتظار دارند انتخاباتی سالم بدون تشنج و مسائل حاشیه ای با همکاری فرمانداری انجام شود.

IMG 18661

IMG 1892 710x43ه1IMG 1882 710x361IMG 1890 710x408IMG 1895 710x442

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه