پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم" امام جمعه برازجان  درپیامی شهادت سردارسپهبد قاسم سلیمانی راتسلیت گفت:

مصلح مردم جنوب

به گزارش سخن مردم دراین پیام آمده است

این یار و ذوالفقار ولایت پس از چهل سال مبارزه با شیاطین جهانی به فیض عظمای شهادت نائل آمد و به خیل همسنگران شهیدش پیوست.

بسم رب الشهداء والصدیقین

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدواالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

خبر شهادت چهره بین المللی مقاومت،اسطوره جهاد سردار رشید اسلام سپهد شهید حاج قاسم سلیمانی که همه عمر با عزت خود را در مسیر جهاد در راه خدا و دفاع از مظلومین و مستضعفین و آرمانهای رهایی بخش انقلاب اسلامی و دفاع از حریم اهل البیت علیهم السلام گذرانید،امت اسلام و آزادیخواهان عالم و تمامی مجاهدان در سراسر جهان را عزادار نمود.

این یار و ذوالفقار ولایت پس از چهل سال مبارزه با شیاطین جهانی به فیض عظمای شهادت نائل آمد و به خیل همسنگران شهیدش پیوست.

قطعا این خونهای پاک نقطه رویش مجاهدانی همچون سلیمانی عزیز است که درخت تناور انقلاب اسلامی و مقاومت و بیداری امت اسلام را حراست می کنند.

همانطور که رهبری معظم انقلاب وعده فرمودند فرزندان انقلاب اسلامی داغ ننگ ابدی این جنایت بزدلانه را بر دل استکبار و صهیونیسم جهانی و ارتجاع منطقه خواهند نهاد.

اینجانب به نمایندگی از مردم شهید پرور و انقلابی دشتستان شهادت این فرمانده رشید اسلام را به محضر قدسی قطب عالم امکان حضرت صاحب الامر ارواحنا فداه ،فرمانده معظم کل قوا،ملت انقلابی ایران،مجاهدان جبهه مقاومت،سپاه پاسداران غیور و خانواده و وابستگان محترم و عزیزش تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

حجت الاسلام حسن مصلح

امام جمعه برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه