پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان با حضوردر دفتر هفته نامه مردم جنوب با مدیر مسئول این نشریه دیدار و گفتگو کرد..

IMG 3383

به گزارش سخن مردم: سرهنگ فرهاد آراوند با حضور در دفتر هفته نامه مردم جنوب با اعلام اینکه هدف نیروی انتظامی تامین امنیت مردم و جامعه است، اظهار کرد: قلبا با رسانه ها هستم، زیرا اهداف مشترکی در خصوص امنیت جامعه داریم، به همین دلیل اقدامات، همکاری های لازم و فعالیت های مورد نیاز با رسانه ها را انجام خواهیم داد

در راستای تحکیم تعامل با اصحاب رسانه و استفاده از ظرفیت رسانه ها در ارتقاء امنیت اجتماعی، سرهنگ فرهاد آراوند به اتفاق تعدادی از معاونان با حضور در دفتر نشریه مردم جنوب و پایگاه خبری سخن مردم شهر برازجان با مدیرمسئول نشریه دیدار و گفتگو کردند.

IMG 3344

در این نشست سرهنگ فرهاد آراوند با تقدیر و تشکر از تعامل و همکاری مطلوب نشریه مردم جنوب با پلیس دشتستان در انعکاس به موقع اخبار کشفیات وعملکرد پلیس اظهار داشت: شما عزیزان می توانید با انعکاس مطالبات مردم به پلیس و نیز انعکاس عملکرد پلیس به مردم همگام با پلیس در افزایش احساس امنیت در جامعه سهیم باشید.

وی با بیان اینکه حضور من در این مکان به منزله قدرشناسی و تشکر از اهالی رسانه است، افزود: رسانه ها نباید یک خبر کذب را بزرگ کنند که باعث ایجاد هرج و مرج و اغتشاش در بین مردم شود، پلیس فتا این مسائل را پیگیری می کند اما همراهی، همکاری و تعامل رسانه ها با نیروی انتظامی باعث ایجاد آرامش در بین مردم خواهد بود.

IMG 3394

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دشتستان با اشاره به اینکه درصد قابل توجهی از پرونده های ما در کلانتری به صورت توافقی حل و فصل می شوداظهارداشت: تمام تلاشمان بر این است که افرادی که برای اولین بار مرتکب جرم شده اند با رضایت شاکی خصوصی خود زندان را تجربه نکنند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان در این دیدار به سوالات مطرح شده از سوی مدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب وهمکاران ایشان در خصوص امنیت دشتستان پاسخ های لازم را ارائه کردند.

در ابتدای این دیدار حبیب قاسمی مدیرمسئول و صاحب امتیاز نشریه ضمن خوش آمد گویی به فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان وهمراهانش ،موضوعاتی در زمینه های آسیب های اجتماعی، ترافیکی ، انتظامی و نیز توسعه اقدامات فرهنگی پلیس در کاهش آسیبهای اجتماعی مطرح کردند.

مدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب وپایگاه خبری تحلیلی سخن مردم ، با اعلام اینکه رابطه و همکاری مردم جنوب با نیروی انتظامی بسیار قوی بوده و خواهد بود بیان کرد: با توجه به اینکه شهرستان دشتستان بزرگ ترین شهرستان استان بوشهر است، قطعا برقراری امنیت نیز در این شهرستان بسیار مشکل است، اما با توانمندی نیروهای انتظامی به حمدالله تاکنون این شهرستان از امنیت بسیار خوبی برخوردار بوده و است.

حبیب قاسمی افزود: اگر این امکان فراهم شود افرادی که برای اولین بار مرتکب جرم شده اند به هر نحو زندان را تجربه نکنند، آموزش و مشاوره های لازم به آن ها داده شود تا دیگر مرتکب جرم و وارد زندان نشوند زیرا محیط زندان تاثیرات بسیار منفی بر این افراد وارد خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، این بازدید با حضور فرمانده نیروی انتظامی و همکارانش ۲۶ دی ماه از هفته نامه مردم جنوب صورت گرفت.

وی با بیان اینکه حضور من در این مکان به منزله قدرشناسی و تشکر از اهالی رسانه است، افزود: رسانه ها نباید یک خبر کذب را بزرگ کنند که باعث ایجاد هرج و مرج و اغتشاش در بین مردم شود، پلیس فتا این مسائل را پیگیری می کند اما همراهی، همکاری و تعامل رسانه ها با نیروی انتظامی باعث ایجاد آرامش در بین مردم خواهد بود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دشتستان با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان داشت: کاندیداهایی که بنا به دلایلی تایید صلاحیت نشدند نباید با افرادی که دنبال فرصت می گردند و دشمنان ما هستند همسو شوند.

آراوند افزود: درصد قابل توجهی از پرونده های ما در کلانتری به صورت توافقی حل و فصل می شود، تمام تلاشمان بر این است که افرادی که برای اولین بار مرتکب جرم شده اند با رضایت شاکی خصوصی خود زندان را تجربه نکنند.

IMG 3357

مدیر مسئول هفته نامه مردم جنوب وپایگاه خبری تحلیلی سخن مردم ضمن خوش آمدگویی به سرهنگ آراوند وهمکارانش ، با اعلام اینکه رابطه و همکاری مردم جنوب با نیروی انتظامی بسیار قوی بوده و خواهد بود بیان کرد: با توجه به اینکه شهرستان دشتستان بزرگ ترین شهرستان استان بوشهر است، قطعا برقراری امنیت نیز در این شهرستان بسیار مشکل است، اما با توانمندی نیروهای انتظامی به حمدالله تاکنون این شهرستان از امنیت بسیار خوبی برخوردار بوده و است.

حبیب قاسمی افزود: اگر این امکان فراهم شود افرادی که برای اولین بار مرتکب جرم شده اند به هر نحو زندان را تجربه نکنند، آموزش و مشاوره های لازم به آن ها داده شود تا دیگر مرتکب جرم و وارد زندان نشوند. زیرا محیط زندان تاثیرات بسیار منفی بر این افراد وارد خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، این بازدید با حضور فرمانده نیروی انتظامی و همکارانش ۲۶ دی ماه از هفته نامه مردم جنوب صورت گرفت.

IMG 3340

IMG 3347

IMG 3406

IMG 3415

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه