دوشنبه, 11 مهر 1401 - Monday, 03 October 2022

سخن مردم/ اسماء بوستانی:جلسه شورای اداری شهرستان با حضور دکتر خورشیدی معاون سیاسی امنیتی استاندار، مهندس نوروزی فرمانداردشتستان ، امام جمعه شهر برازجان، سرپرست دفترسیاسی انتخابات استانداری، معاونین فرماندار دشتستان،اعضای شورای تامین و مدیران شهرستان با تکریم و معارفه معاون سیاسی فرماندار دشتستان درسالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

IMG 2370

IMG 2408

به گزارش سخن مردم"سرپرست سابق فرمانداری دشتستان ضمن عذرخواهی از مسئولین استانی به دلیل غیبت در مراسم تودیع و معارفه فرماندار دشتستان اظهار داشت: در آن جلسه اصلا شرایط حضور را نداشتم. اگر در دوران مدیریتم موفقیتی داشتن دلیلش تعامل، همکاری و همراهی اعضای شورای تامین، شورای اداری شهرستان، شوراهایی اسلامی شهر و روستا، همکارانم در فرمانداری و همراهی مردم خوب و ناب دشتستان بوده است.

ایشان با آرزوی موفقیت برای آقای زراعتگر به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی جدید فرمانداری دشتستان تصریح نمود: در مجموع ۵۶ ماه بخشدار مرکزی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و سرپرست فرمانداری بودم و در این مدت همواره سعی کردم بهترین تصمیمات رو بگیرم و دل کسی را نیازارم. خدمت به دشتستان و دشتستانی را افتخار می دانم.

دکتر جواد لقمان زاده با بیان اینکه برایم فرقی نمی کند در کجا مشغول خدمت به مردم باشم، ادامه داد: اهل میز و ریاست نیستم و در عین حال از هیچ کدام از تصمیماتی که در این مدت گرفتم پشیمان نیستم.

وی ضمن ناراحتی از شایعات به وجود آمده در خصوص همکاری اش با یکی از کاندیداهای نماینده مجلس عنوان کرد: خدا را شاهد می گیرم که با هیچ کاندیدی قول و قرار نگذاشته و هیچ کار تبلیغاتی نکرده ام.تمامی حرف و حدیث ها شایعه ای بیش نیست، امیدوارم انتخابات پیش رو مردم حضور پرشور داشته باشند و نماینده ای را انتخاب کنند که خداترس، اهل عدالت و قانون و مردم دار باشد.

IMG 2432

درپایان این جلسه از تلاش های دکترجواد لقمان زاده به عنوان معاون سیاسی تقدیر و آقای زراعتگر به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار دشتستان تودیع شد.

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه