دوشنبه, 11 مهر 1401 - Monday, 03 October 2022

سخن مردم" / اسماء بوستانی: جلسه شورای اداری شهرستان با حضور دکتر خورشیدی معاون سیاسی امنیتی استاندار ، مهندس نوروزی فرماندار دشتستان ، امام جمعه شهر برازجان، سرپرست دفتر سیاسی انتخابات استانداری، معاونین فرماندار دشتستان، اعضای شورای تامین و مدیران شهرستان با تکریم و معارفه معاون سیاسی فرماندار دشتستان درسالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

معاون سیاسی استانداری بوشهر:احترام و قانع کردن ارباب رجوع از راه قانونی بهترین تبلیغ برای مشارکت در انتخابات است

به گزارش سخن مردم"معاون سیاسی استانداری بوشهر بیان کرد: با افزایش قیمت بنزین کشور با اعتراضاتی روبرو شد که در استان بوشهر نیز این اعتراضات وجود داشت؛ اما مردم استان بوشهر به زیبایی توانستند استان خود را از هرگونه حادثه و تخریب حفظ کنند که اولین امتیاز مثبت این عملکرد متعلق به شهروندان استان است.

مجید خورشیدی ثبت نام کاندیداهای نماینده مجلس در دوره یازدهم را اتفاقی میمون دانست و ادامه داد: مسئولین به جای اینکه برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تبلیغ کنند، کیفیت عملکرد خود را بالا ببرند و به خواسته های خوب و قانونی ارباب رجوع ها بله بگویند.

IMG 2416

وی افزود: عملکرد خوب مسوولین، احترام به ارباب رجوع و قانع کردن ارباب رجوع از راه قانونی بهترین تبلیغ برای مشارکت در انتخابات است چرا که اگر مردم از عملکرد دولت و مسئولین راضی باشند در انتخابات شرکت خواهند کرد.

IMG 2372

معاون سیاسی استانداری بوشهر از خدمات صادقانه دکتر لقمان زاده تشکر کرد و بیان داشت: لقمان زاده تمام هم و غمش خدمت به مردم و بالا بردن شان جایگاه خدمت بود؛ به همین دلیل بهترین حمایتی را که می شد از یک فرماندار انجام داد از لقمان زاده انجام دادم اما امکان پذیر نبود که او را در سمت فرماندار دشتستان ببینیم،چون هیچکس در شهرستان خودش نمی تواند فرماندار شود به همین دلیل از زحمات و تلاش های صادقانه اش تقدیر و تشکر می کنم.

IMG 2371

فرماندار دشتستان : یکی از عواملی که در سرنوشت هر سازمان از اهمیت خوب و مهمی برخوردار است کیفیت رابطه سازمان با مردم است

فتح الله نوروزی در جلسه شورای اداری که ۱۸ آذرماه برگزار شده بود با تاکید بر عملی کردن این امر مهم در حوزه دشتستان اظهار کرد: مسوولین دشتستان رعایت حقوق شهروندی، تکریم ارباب رجوع، شناخت و رفع مشکلات حوزه کاری و جامعه هدف خود را در دستور کار قرار دهند.

نوروزی با بیان اینکه امروز روزی است که باید با شهامت و شجاعت در راه رسیدن به اهداف جامعه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکنیم ادامه داد: ثبت نام کاندیدای مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم با رشد دو درصدی نسبت به دوره های قبل روبرو بوده است.

وی در این جلسه از اقدامات و تلاش های جواد لقمان زاده در همه سمت هایش تشکر کرد.

بر اساس این گزارش، درپایان این جلسه از تلاش های دکترجواد لقمان زاده به عنوان معاون سیاسی تقدیر و آقای زراعتگر به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار دشتستان تودیع شد.

IMG 2432

IMG 2420

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه