شنبه, 09 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم: رزمایش شکوه و اقتدار بسیجیان با حضور گردان‌های رزمی فرهنگی شهرستان دشتستان و نیرو‌های نظامی و انتظامی، برگزار شد.

IMG 1116

به گزارش سخن مردم: صبح امروز، پنجم آذر ما ه، رزمایش بزرگ شکوه و اقتدار بسیجیان، با حضور و سخنرانی سردار سرافراز محمدتقی صفری در مصلی جمعه شهر برازجان برگزار شد.

فرمانده سابق تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر با تأکید بر این که هرگاه صحبت از بسیج و بسیجی به میان می‌آید اولین چیزی که به ذهن انسان می‌رسد اخلاص، ایثار و از خود گذشتگی است گفت: بسیجیان ما کسانی بودند که راه امام را شناخته بودند و برای پیمودن آن سر از پا نمی‌شناختند و امروز بسیجیان ما کسانی هستند که راه امام خامنه‌ای عزیز را می‌شناسند و در این راه قدم‌هایشان محکم و استوار است.

وی خاطر نشان کرد: بسیجیان ما کسانی هستند که در مقابل تهدید آفرینی و دروغ پراکنی دشمنان تردیدی به دل راه نمی‌دهند و امروز دشمنان ما از هر کسی بیشتر به قدرت بسیجیان ما پی برده‌اند و آمریکایی‌ها و سایر دشمنان با شناخت کامل از ظرفیت و قدرت بسیج از تعرض به کشور مأیوس شده‌اند.

سردار صفری با اشاره به این که بسیجیان سرباز ولایت هستند، گفت: سربازان ولایت، محکم، استوار، چشم پاک و حامی ولایت، در مقابل دشمنان تا آخرین قطره از خون خود، ایستادگی می‌کنند.

او با تأکید بر این نکته که حرکت بسیجیان دشمنان را افسرده و پریشان کرده است، گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران سال‌ها در خلیج فارس حضور دارند و در تمام این سال‌ها به دروغ می‌گویند که گزینه نظامی آن‌ها علیه ایران روی میز است، اما در واقع این است که سال‌ها دشمنان در مقابل بسیجیان جرأت پیدا نکرده‌اند که هیچ حرکت نظامی علیه کشور انجام دهند.

صفری تصریح کرد: امروز در چهلمین سالگرد تأسیس بسیج با درود به روح امام خود، ما بسیجیان هم عهد و هم میثاق می‌شویم تا گام‌های خود را محکم و قلب‌های خود را به امام و خشم خود را به دشمنان هدیه کنیم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه