یکشنبه, 06 آذر 1401 - Sunday, 27 November 2022

سخن مردم : رزمایش بزرگ شکوه و اقتدار بسیجیان دشتستان، به مناسبت پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج، در مصلی جمعه شهر برازجان برگزار شد.

IMG 1025

به گزارش سخن مردم : فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) شهرستان دشتستان، ضمن گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی (ره) اظهار کرد: شاهد تجمع بزرگ بسیجیانی هستیم که چهل سال مستمر با آرمان‌های امام و شهدا تجدید میثاق کرده و در گام دوم انقلاب نقش بسزایی را ایفا می‌کنند.

سرهنگ نعمت الله غلامپور، با توجه به انتظارات مردم از بسیج تصریح کرد: مردم انتظارات زیادی را از بسیج دارند چراکه بسیج شجره طیبه‌ای است که نقش‌های مهم و کلیدی در جامعه را بر دوش دارد و امیدواریم با کمک دیگر نهاد‌ها بتوانیم در پویایی، تحرک و اقتدار ایران اسلامی همچون گذشته نقش آفرینی داشته باشیم.

وی بیان کرد: امروز خط مقدم ما در سوریه و یمن هست و ملت ما مرز جغرافیا نمی‌شناسند و هرجا نیاز به دفاع از ارزش‌های این انقلاب و نظام و امنیت آن باشد، جان خود را فدا می‌کند.. این مقام مسئول خاطر نشان کرد: روحیه بسیج، روحیه استکبار ستیزی و عدم پذیرش حاکمیت کفر و نفاق در جامعه و جهان است.

غلامپور یادآور شد: در دنیا جنگ‌های مختلفی به وجود آمده و برای دفاع از کشور افراد زیادی از جان خود گذشته‌اند، اما کشور ما در مسیر دفاع مقدس و رابطه بین انسان و خدا حرکت می‌کند و دفاع و فداکاری در این مسیر یک تکلیف الهی است.

وی در ادامه تاکید کرد: امروز دشمن عاجز است از فهم و رمز و رازی که در روحیه و افکار و اعتقاد مردم ایران وجود دارد که چگونه جوانان ایرانی در شهادت از هم سبقت می‌گیرند؟

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه