یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم"حجت الاسلام مصلح در دومین روز از هفته مبارک بسیج، در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه، روحیه بسیج را، روحیه استکبار ستیزی و عدم پذیرش حاکمیت کفر و نفاق در جامعه و جهان دانست.

IMG 0373

به گزارش سخن مردم"، حجت الاسلام حسن مصلح امام جمعه و نماینده، ولی فقیه دربرازجان، ضمن گرامیداشت هفته مبارک بسیج و تبریک این هفته به بسیجیان و آحاد مردم، گفت: نگاه بسیج به آینده و زمینه سازی برای ظهور است.

مصلح با بیان اینکه بسیج فارغ از دیدگاه‌ها و سلیقه‌های مختلف، مصداق جامعی برای وحدت جامعه است، اظهار داشت: بسیج از مذاهب، قومیت‌ها و اقشار گوناگون تشکیل یافته که حول یک محور در حال فعالیت هستند و طبق وعده قرآن اگر جمعیتی در یک محور و متحد باشند شکست نخواهند خورد و خداوند یاور آنان است.

IMG 0349

وی خاطر نشان کرد: همانگونه که بسیج تمام تفرقه‌ها را در دوران دفاع مقدس کنار زد و آیینه وحدت در جامعه شد، امروز نیز در تمامی میادین همچون دوران دفاع مقدس، در صف اول مقدم قرار دارد و با تمام توان از نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع و پیرو محض ولایت مطلقه فقیه می‌باشد.

IMG 0377

امام جمعه شهر برازجان با بیان اینکه بسیج با تکیه بر عقبه معنوی خود به حیاتش ادامه داده است، ابراز داشت: در وهله اول از بسیج توقع فعالیت نظامی نمی‌رود، بلکه مبحث معنویت، اخلاق و اخلاص بسیج همیشه پررنگ‌تر بوده است، کما اینکه حضور باشکوه بسیجیان در مراسم عبادی و سیاسی نماز جمعه هر هفته، گواه این موضوع است.

وی بیان داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری، در موضوعات مختلف و اتفاق اخیر در جهت روشن کردن افکار جامعه، بسیار به موقع و راه گشا بود.

مصلح در پایان خطبه ها، گفت: امروز سوریه و عراق با الگو قرار دادن سیستم بسیج مردمی در ایران توانسته‌اند بر دشمنان خود پیروز شوند. این دستاورد‌ها و افتخارات باید به نسل جوان معرفی شود، زیرا تفکر بسیج و دستاورد‌های پرافتخار آن برای تمام دنیا و نسل‌ها قابل استفاده خواهد بود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 1

نوشتن دیدگاه