یکشنبه, 06 آذر 1401 - Sunday, 27 November 2022

سخن مردم"  فرماندار دشتستان گفت: مدیران دولت تدبیر و امید باید تلاش حداکثری را جایگزین فشار حداکثری کنند تا بتوانند در پیشبرد اهداف خود موفق تر از قبل باشند.

788

اسماء بوستانی:به گزارش سخن مردم"، فتح الله نوروزی در جلسه شورای اداری که ۱۳ آبان ماه برگزار شده بود، خطاب به مسوولین دشتستان اظهار کرد: در قبال احترام انتظار انظبات کاری از مسوولین دارم؛ از این به مسوولین باید در ساعت مقرر در جلسه حضور داشته باشند و با تلفن همراه صحبت نکنند.

نوروزی با بیان اینکه خدا محوری، خداپرستی، صداقت و پاکدستی باید در دستور کار ادارات قرار گیرد افزود: مسوولین مکلف به کار عالمانه هستند زیرا با تنبلی و کم انگیزگی به اهداف مدنظر نخواهند رسید؛ صلابت در کار مدیر از لازمه های کار مدیر در هر اداره است.

وی با تاکید به حفظ جایگاه ارباب رجوع ها ادامه داد: یکی از نعمت های خداوند برای مدیران ارباب رجوع ها هستند، باید تلاش کنید در حوزه کاری تمامی مراجعین راضی باشند. حفظ آبروی مردم و درست سخن گفتن رضایت مراجعین و اجتماعی را در پی خواهد داشت.

999

فرماندار دشتستان با اعلام اینکه توسعه، امنیت پایدار و انقلاب ما از مردم است عنوان کرد: اصلی ترین مسئله در کشور ، استان و شهرستان دشتستان وحدت و انسجام است، سیاه نمایی نباید در بین مسوولین وجود داشته باشد، در همه فعالیت ها با برنامه ریزی و هدفمند باید گام برداشت.

نوروزی افزود: همگی باید در راستای اعتلای نام دشتستان گام برداریم، شجاعت در تصمیم گیری، پاکدستی و امانتداری در موفقیت های مدیران بسیار تاثیر گذار است.

وی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: سلامت، امنیت، قانونمداری، بی طرفی و مشارکت حداکثری می تواند به پرشور برگزار شدن انتخابات کمک کند.

فرماندار دشتستان رسانه ها را یکی از عوامل پیشرفت و توسعه یافتگی هر منطقه دانست و ادامه داد: رسانه ها باید به صورت دقیق، صحیح و صادقانه اطلاعات را در اختیار مردم قرار دهند؛ روابط عمومی ادارات نیز روابط خود را با رسانه ها بیشتر از قبل کنند، مسوولین نیز فعالیت و عملکردهای خود را از طریق رسانه ها منعکس کنند.

نوروزی خطاب به مسولین افزود: از ظرفیت سمن ها در جهت انجام امورات خود استفاده کنید، سمن های فعالی در دشتستان وجود دارد که ادارات می توانند با این سمن ها همکاری های مفید و ارزشمندی داشته باشند.

3445

بودجه پیاده روی ولایت تا سال آینده تعیین شود

امام جمعه برازجان با بیان اینکه دشمنان زمانی از جنگ دست برمی دارند که ما از آرمان، دین و ایمانمان دست برداریم عنوان کرد: ما نیز همچون گذشته با توکل بر خدا، پایداری و استقامت و پیروی از دستورات رهبر پیش می رویم زیرا این دوران، دوران عزت و سربلندی انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام حسن مصلح ضمن تشکر از حضور و همکاری مردم و مسوولین در پیاده روی بزرگ ولایت افزود: همبستگی دستگاه های اداری و انقلابی باعث باشکوه تر برگزار شدن این مراسم در سال های آینده خواهد شد؛ مسوولین اگر در تمامی فعالیت ها مانند پیاده روی ولایت با هم اتحاد و همکاری های لازم را داشته باشند می توانند این شهرستان را به سوی توسعه و عمران بیش از پیش ببرند.

مصلح با تاکید بر تعیین بودجه پیاده روی ولایت برای سال های آینده ادامه داد: اکنون باید به فکر توسعه امکانات این مسیر برای پیاده روی سال های آینده باشم تا بتوانیم این آیین را باشکوه تر از قبل برگزار کنیم.

11

نقش نیروهای سپاه در مقابله با قرص برنج

فرمانده سپاه شهرستان دشتستان اظهار کرد: انعکاس خوب مراسم پیاده روی ولایت باعث استقبال بیشتر مردم در سال های آینده خواهد شد.

سرهنگ نعمت الله غلامپور ضمن تشکر از بسیجیان و پاسداران سپاه جهت همکاری در کاهش تلفات قرص برنج در دشتستان عنوان کرد: نیروهای سپاه با پوشیدن لباس مخصوص، با اینکه احتمال تلف شدن آن ها وجود داشت به انبارهای مسموم ورود کردند و اقدامات لازم جهت رفاه حال مردم را انجام دادند تا از تلفات بیشتر در خصوص قرص برنج جلوگیری کنند، به همین دلیل منطقه دشتستان زحمات این بزرگواران را فراموش نخواهند کرد.

غلامپور با اشاره به کاهش جرائم در دشتستان افزود: امنیت در شهرها و روستاهای دشتستان با گشت های سپاه و همکاری نیروی انتظامی بیشتر و جرائم خشن کاهش یافته است؛ به همین دلیل بخشداران شهرستان با حضور فرماندار جلسه ای را در راستای امنیت شهروندان با همکاری سپاه و نیروی انتظامی برگزار کنند تا شاهد امنیت بیش از پیش در این شهرستان باشیم.

وی صمن تشکر از بخشداران آبپخش، سعدآباد و شبانکاره ادامه داد: ۱۵۲ منزل مسکونی در دهه فجر جهت رفاه حال مددجویان کمیته امداد افتتاح خواهد شد؛ به امید حق تا ۵ سال آینده هیچ مددجویی بدون مسکن نخواهد ماند.

1

37892121416182223172528

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه