شنبه, 05 آذر 1401 - Saturday, 26 November 2022

به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی:رئیس اداره آموزش و پرورش با همراهی معاونین و فرمانده بسیج دانش آموزی و حوزه بسیج دستغیب با امام جمعه دیدار نمودند

سخن مردم"بسیج یکی از عنایات ارزشمند و والای الهی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که به برکت وجود حضرت امام خمینی (ره) به امت اسلامی ایران ارزانی شده است.

IMG 1177

به گزارش سخن مردم"معاونین اداره مربوطه، پرسنل اداره آموزش و پرورش، فرمانده بسیج دانش آموزی و فرمانده حوزه مقاومت شهید دستغیب با امام جمعه آب پخش دیدار نمودند.

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش نیز عنوان داشت: معلم و نقش آن در تعلیم و تربیت از مسایلی نیست که در آن کسی تردید روا دارد. معلم از عوامل مهم تاثیرگذار در امور تعلیم و تربیت می باشد.

اکرم پاپری بیان داشت: معلم در تمامی عرصه های وجود ی متربیان از جمله بعد عقلانی دانش آموزان می تواند نقش عمده و مهمی ایفا نماید. و معلم می تواند با نرم خویی و مهربانی در عمق روان دانش آموزان نفوذ نماید و با پذیرش روانی هدف های تربیتی را به سادگی اجرا سازد و یکی از اهداف مهم و عمده تعلیم و تربیت رشد و شکوفایی بعد عقلانی و شناختی و معرفتی آن ها است.

IMG 1168

پاپری گفت: ۱۳ آبان، نقطه عطفی در تاریخ انقلاب است که باید ارزش ها و پیام آن به نسل جدید منتقل شود. ایران اسلامی پیش از انقلاب، عرصه به تاراج رفتن سرمایه های مادی و معنوی توسط بیگانگان و در راس آن آمریکا بود.

امام جمعه آب پخش عنوان داشت: با صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در پنجم آذر ماه سال 1358 مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین، پایگاه های مقاومت در مساجد، حسینیه ها، ادارات، کارخانه ها، مدارس و... به صورت خود جوش و مردمی شکل گرفت

IMG 1175

حجت الاسلام رضایی گفت: بسیج یکی از عنایات ارزشمند و والای الهی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که به برکت وجود حضرت امام خمینی (ره) به امت اسلامی ایران ارزانی شده است و سازمان بسیج دانش آموزی بخشی از این شجره طیبه و درخت پرثمر و با برکت انقلاب اسلامی است.

این مقام مسئول بیان داشت: اکنون که دشمنان اسلام و انقلاب از تمامی توطئه های استکباری خویش نا امید شده اند، تنها راه مقابله با این انقلاب شکوهمند اسلامی را مبارزه با فرهنگ و اعتقادات مردم تصور کرده و بیشترین توجه و حمله را به نسل جوان ، این آینده سازان جامعه اسلامی معطوف داشته و با توسل به انواع ترفندها و توطئه های فرهنگی ، به زعم خود تلاش می کنند تا این طلایه داران عرصه های علم و فرهنگ را از انقلاب اسلامی که خون بهای هزاران شهید به خون خفته است دور نمایند.روابط عمومی

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه