پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم"سرپرست فرمانداری دشتستان گفت:شهدا سند افتخار و پرچم آزادی و سرافرازی این کشور هستند وعهد ما مسئولینبا این شهدای عزیز این است که تا پای جان در راستای اعتلای نام دشتستان بزرگ ودر حد توان در راستای تکریم مردم وخدمت صادقانه انشاءالله گام برداریم .

IMG 9139

ابوالفضل قاسمی"به گزارش سخن مردم"فتح الله نوروزی ، سرپرست جدید فرمانداری دشتستان ، صبح امروزدراولین روز کاری خود، ودرآستانه هفته دفاع مقدس با حضور در گلزار شهدای برازجان ، به مقام شامخ شهدای گرانقدر ادای احترام کرد.

ایشان به همراه معاونین و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی، با حضور بر سر مزار شهدا قرائت فاتحه، وبا نثار شاخه گل وعطرافشانی قبورمطهرشهدا ،یادخاطره شهدای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس را گرامی‌ داشت.

IMG 9167

وی ضمن تشکراز اعضای محترم شورای تامین و شورای اداری بیان نمود:صمیمانه از حضورشان تشکر می کنم و خداقوت می گویم ویاد و خاطره امام راحل (ره) را گرامی می دارم و آرزوی توفیق و سربلندی برای مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور و همه ی خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی دارم.

IMG 9179

ایشان درادامه اظهارداشت:در آستانه هفته دفاع مقدس قرارداریم ولازم دیدم این برنامه را داشته باشیم و شروع کارمون را در کنار گلزار شهدا شروع نمودیم ،چرا که شهدا سند افتخار و پرچم آزادی و سرافرازی این کشور هستند.

اگر امروز عزت و امنیتی داریم واگر امروز توفیق پیدا کردیم که بتوانیم استقلال کشور خودمون را به خوبی حفظ بکنیم و روی پای خودمان بایستیم و خودمان برای خودمان تصمیم بگیریم بدون شک همه ی شما عزیزان می دانید به برکت این خون شهدا است و وظیفه ما مسئولین و خدمتگزاران ومردم هست که همیشه یاد این شهدا را گرامی بداریم.

نوروزی خاطرنشان کرد:حرمت خون این شهدا را همیشه در ذهن خودمان داشته باشیم واین را امروز به این شکل اعلام می کنم ، که تکریم شهدا و خانواده شهدا را می خواهیم داشته باشیم یک راه و مسیر داریم و آن هم این است که خدمتگزاری صادقانه به مردم باشیم ورهروی راه شهدا واسلام که اگر این کار را انجام دادیم در مسیر شهدا حرکت کرده ایم اگر این کار را انجام ندادیم قطعا خلاف مسیر شهدا گام برداشتیم .

وی بابیان اینکه امروز ما با شهدا ی عزیزمان عهد می بندیم تصریح نمود:عهد من فقط برای خودم نیست عهد دسته جمعی شورای اداری و شورای تامین شهرستان دشتستان با این شهدای عزیز است که تا پای جان در راستای اعتلای نام دشتستان بزرگ ودر حد توان در راستای تکریم مردم خدمت صادقانه به مردم انشاءالله گام برداریم و تلاش بکنیم این کار ها را اگر انجام دادیم بدون شک رهرو راه شهدا بودیم و مسیر شهدا را طی کرده ایم.

انشاءالله که شما موفق باشید من از همراهی تمام شما مسئولین وعزیزان تشکر می کنم و از همه همکاران و معاونین محترم سپاسگزارم و ازرئیس بنیاد شهیددشتستان ملک زاده تشکر می کنم و امروز خوشحالم که با حضور شما ها در کنار این شهدای عزیز پیمان می بندیم که انشاءالله در راستای خدمت خالصانه و صادقانه به مردم گام برداریم.

درادامه ایشان با حضور در دفتر امام جمعه برازجان، با حجت الاسلام مصلح دیدار و گفتگو کرد.

IMG 9083IMG 9102IMG 9115IMG 9113IMG 9120IMG 9114IMG 9118IMG 9119IMG 9117IMG 9122IMG 9157IMG 9167IMG 9188

درادامه آقای نوروزی وهیئت همراه به دیدار امام جمعه برازجان رفتند.

حجت الاسلام مصلح امام جمعه برازجان اظهارداشت گرامی می داریم خاطر همه شهدای دفاع مقدس که ما هرچه داریم از برکات شهداست .

وی درادامه ضمن تبریک به آقای نوروزی بیان نمود:این فرصتها ومقامها امانتی است به دستان ما ، امیدوارم این امانت رابه شایستگی امانتداری کنیم همانطور که مستحضرید دشتستان بزرگترین شهراستان است واولویتهای زیادی درحوزه کشاورزی ،صنعتی وعمرانی دارد.

امام جمعه برازجان خاطر نشان کرد:قلب ومرز وتحرک هر شهرستان فرماندار است،که انشالله شما هم مثل بقیه مسئولان قبلی آثار پرخیر وبرکتی از خودتان به جا بگذاریدهمانطور که درکنگان خدمات ارزنده ای انجام داده اید ومورد بدرقه مردم قرار گرفتید اینجا هم دعای خیر مردم بدرقه راهتان باشد.

بیشتردرشهرستان دشتستان بحث کشاورزی ، آب ، سددالکی وبحث بیمارستان دراولویت است وانشاالله که شما هم با همراهی وهمدلی  مردم ومدیران دستگاههای اجرایی هم  دراین شهرستان ،دشتستان بزرگ موفق باشید.

IMG 9213IMG 9215IMG 9228IMG 9242IMG 9252

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه