یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم"اردشیر مذکوری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، در ارتباط با پروژه های هفته دولت این شرکت اظهار داشت: از مجموعه پروژه های یاد شده ۶۲۴ پروژه با اعتبار ۴۹۵ میلیارد و۶۴۳ میلیون ریال پروژه هایی هستندکه بهره برداری از آنها آغاز می شود و ۱۰۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۷۳ میلیارد ریال پروژه هایی هستند که عملیات اجرایی آنها آغاز شده است.

6cd48675 f040 4d58 b343 ebcabd941f50 20190826 061101

به گزارش سخن مردم"همزمان با نخستین روز از هفته دولت در آیینی با حضوراستاندار محترم بوشهر ، نماینده محترم مردم شهرستان های جنوبی استان در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت برق منطقه فارس، معاون امور عمرانی استانداری،فرماندار شهرستان عسلویه و تعدادی از مدیران استانی و شهرستانی افتتاح و بهره‌برداری از 725 طرح شرکت توزیع نیروی برق با بیش از 668میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.

اردشیر مذکوری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، در ارتباط با پروژه های هفته دولت این شرکت اظهار داشت: از مجموعه پروژه های یاد شده ۶۲۴ پروژه با اعتبار ۴۹۵ میلیارد و۶۴۳ میلیون ریال پروژه هایی هستندکه بهره برداری از آنها آغاز می شود و ۱۰۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۷۳ میلیارد ریال پروژه هایی هستند که عملیات اجرایی آنها آغاز شده است.

مهندس مذکوری ادامه داد: از جمله پروژه‌های شاخص افتتاحی میتوان به ساختمان اداری مدیریت برق تنگستان با 21 میلیارد ریال اعتبار، ساماندهی و برق رسانی ایمن به محلات حومه شهر برازجان با ۳۴ میلیارد ریال اعتبار، برق رسانی به روستاهای بدون برق حسین آباد پناهی و حسین آباد چنین از توابع شهرستان دشتستان با ۱۰ میلیارد ریال اعتبار و تجهیز یک دستگاه مقره شویی جهت شستشوی تاسیسات برق به صورت خط گرم با ۱۳ میلیارد ریال اعتبار اشاره کرد.

وی اضافه کرد: پروژه هایی که عملیات اجرایی آنها در هفته دولت آغاز می شود شامل توسعه و بازسازی شبکه های توزیع نیروی برق در شهرستان های بوشهر، برازجان، تنگستان، جم، و عسلویه با ۱۷۳ میلیارد ریال اعتبار است که در مدت زمان ۸ ماه اجرا خواهند شد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر موفق به گذر بدون خاموشی از پیک بار تابستان ۹۸ شده که این مهم در سایه همراهی خوب مشترکان محترم هم استانی و همچنین اقدام قابل تقدیر استاندار در تغییر ساعت کار ادارات و دستگاه های اجرایی محقق شده است.

وی در ادامه اظهار امیدواری کرد: در یک ماه باقیمانده از تابستان نیز با تلاش شبانه روزی پرسنل زحمت کش شرکت توزیع نیروی برق وهمراهی مردم فهیم استان شاهد تداوم این خدمت رسانی باشیم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه