پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم:همزمان با اغاز هفته دولت وپایان یافتن دومین سال از فعالیت شورای شهر برازجان "هیئت رئیسه جدیدشورا انتخاب شد .

IMG 6468 710x615

به گزارش سخن مردم:همزمان با پایان یافتن دومین سال از فعالیت شورای شهر برازجان "شنبه دوم شهریور با حضور نماینده فرمانداری برای سومین سال انتخابات هیئت رئیسه شهربرازجان برگزار شد وآقای محراب بنافی با رای اکثریت اعضاء شورا به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر برگزیده شد .

همچنین در انتخابات مهدی نیکنام به عنوان نائب رئیس و هادی دشتی به عنوان منشی شورا انتخاب شدند.

درادامه محراب بنافی  رئیس شورای شهر برازجان ضمن تشکر اظهارداشت : بابت لطف مردم برازجان بسیار سپاسگزارم و امیدوارم خوب خادمی باشم

متن پیام تشکر بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

من لم یشکرمخلوق لم یشکرالخالق

ضمن تشکر و قدردانی از همکاران عزیز شورا که به حقیر اعتماد نمودند و برای یکسال ریاست شورای اسلامی شهر برازجان را به من واگذار نمودند و بار سنگین این مسئولیت که خدمت به مردم شریف برازجان می باشد را به عهده ی اینجانب گذاشتندسپاسگزاری نموده، امیدوارم که بتوانم با صداقت و دوستی از پس این مسئولیت مهم برآیم و در مقابل خداوند بزرگ و مردم سربلند باشم.

درپایان اززحمات همکارخوبم جناب آقای نیکنام که دوسال ریاست شورااسلامی رابرعهده داشتند تقدیروتشکرمی نمایم برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

محراب بنافی

رییس شورای اسلامی شهر برازجان

پایگاه خبری تحلیلی سخن مردم (مردم جنوب)ضمن تبریک به آقای بنافی وهمکارانش درشورای اسلامی شهربرازجان موفقیت ایشان را ازدرگاه خداوند متعال خواهان است.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه