سه شنبه, 14 تیر 1401 - Tuesday, 05 July 2022

سخن مردم :  دیدار سرپرست فرمانداری دشتستان جناب دکتر لقمان زاده با کارکنان بمناسبت هفته بهزیستی و تقدیر از تلاش هایشان

11

به گزارش سخن مردم : به نقل از روابط عمومی بهزیستی شهرستان دشتستان ، فرماندار دشتستان و هیئت همراه با کارکنان بهزیستی دیدار نمودند. حمید انصاری رییس بهزیستی شهرستان دشتستان از حضور فرماندار و هیئت همراه و همکاری با بهزیستی تقدیر کرد و عملکردی از تلاش پرسنل جهت ارائه خدمات به مددجویان ارائه نمود.

رییس بهزیستی دشتستان با بیان این مطلب که فرمانداری دشتستان تعامل و همکاری صمیمانه ای را با بهزیستی دشتستان داشته است گفت: سازمان بهزیستی با داشتن مأموریت زیاد و اعتبارات محدود ، با منابع محدود مالی روبروست اما کارهای شایسته ای با تلاش همکاران با پشتیبانی مدیر کل محترم و معاونین در حوزه‌های مختلف پیشگیری، توانبخشی، مشارکت ها و امور اجتماعی انجام می گیرد.

حمید انصاری رییس بهزیستی شهرستان دشتستان به فعالیت واحد پیشگیری از جمله ارائه خدمات مشاوره ای ژنتیک، غربالگری شنوایی و بینایی نه تا ده هزار کودک زیر ده سال اشاره نمود.حمید انصاری به فعالیت واحد توانبخشی و خدمت رسانی به شش هزار معلول و همچنین 1770 خانوار تحت حمایت در حوزه اجتماعی و ده هزار نفر و خدمت در واحد مهدهای کودک، کودکان خیابانی اشاره نمود.

وی به خدمات واحد مشارکت جهت ساخت مسکن مددجویان و پرداخت مبلغ دو میلیارد تومان و وامهای اشتغالزایی اشاره داشت. رییس بهزیستی دشتستان از همکاری مراکز علمی، فرهنگی، ورزشی و درمانی با بهزیستی دشتستان تقدیر نمود و گفت: جهت اوقات فراغت فرزندان خانواده‌های گروه هدف و مددجویان فعالیتهای خوبی در حوزه فرهنگی برای حضور و شرکت این عزیزان انجام گرفته که از همین جا از مدیریت مراکز علمی مخصوصا پژوهش سرای دانش آموزی متقین برازجان، کانون فرهنگی امام خمینی( ره) ، زبانشناس پارسه، زبانشناس قائدی، مؤسسه قرآن و عترت پیامبر اعظم (ص)، کانون الغدیر، کانون فاطمیه، مجتمع شهداء، و همیاران در مراکز درمانی و ... تشکر می نمایم.

دکتر لقمان زاده فرماندار دشتستان ضمن تبریک هفته بهزیستی و قدردانی از تلاش رییس پرسنل بهزیستی دشتستان جهت ارائه خدمات به مددجویان و نیازمندان گفت: این نهاد فرهنگی ، اجتماعی، نهادی برای خدمت رسانی به افراد محروم جامعه است و ما سعی نمودیم همکاری خوبی را با این سازمان و اداره داشته باشیم.

دکتر لقمان زاده افزود: با داشتن محدویت منابع مالی دویست و پنجاه میلیون تومان بهزیستی اختصاص داده ایم.

بعداز سخنان فرماندار، کارشناسان به مشکلات مددجویان و در حوزه‌های را بیان نمودند که فرماندار دشتستان قول مساعدت دادند.

در پایان به دو ورزشکار معلول آقایان سینا بهمنی قهرمان پینگ پنگ کشور ( مدال طلا) و حسین جامعی ( مدال برنز شطرنج کشور) لوح تقدیر اهداء شد.

همچنین از طرف فرماندار دشتستان لوح تقدیر به کارکنان بهزیستی دشتستان اهداء شد.

111

1111

1

11111

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه