شنبه, 05 آذر 1401 - Saturday, 26 November 2022

سخن مردم : کاروان استان بوشهر با قهرمانانش توانست از بین 17 کشور به بالاترین مقام برسد.

123

124

به گزارش سخن مردم : این مسابقات در سطح های مختلف در کشور ترکیه که صبح شنبه برگزار شد کاروان استان بوشهر با بیشترین شرکت کننده از شهرها و روستاهای استان بوشهر خوب درخشید و مقامهای اول و دوم و سوم را از آن خود کردند.

128

دکتر محمد قاسم زارع مدیر عامل موسسه استعداد یابی نوید زندگی در استان بوشهر در زمینه برگزاری این مسابقات گفت خدا را شاکریم که توانستیم امسال نیز در پنجمین فستیوال جهانی چرتکه ۲۰۱۹ با قهرمانانی که از استان بوشهر بودند با دست پر برگردیم.

و در مجموع مسابقات در سطح خوبی برگزار شد و دانش آموزان موسسه آکادمی چرتکه رهام استان بوشهر موفق شدند با کسب مقام های قهرمانی ارزشمند اول و دوم و سوم در عرصه جهانی را بدست آورند و با افتخاری بزرگ برای استان قهرمانشان لحظه های بیاد ماندنی خلق نمایند.

وی درادامه گفت : در اینجا جا دارد از مدیران و مربیان ارزشمند که قبل از امتحان پا به پای بچه ها بودند و آموزش های شبانه روزی به آنها ارائه دادند تشکر نمایم و حال بگویم که نتیجه زحمات شما به ثمر نشست.

همچنین از خانواده ها که پا به پای بچه هایشان بودند قدردانی نمودند

ایشان درپایان گفت : آموزش محاسبات ذهنی و چرتکه ای به تسلط، اعتماد به نفس، پرورش و تحول ذهن و توسعه مهارت های فکری کودکان، کمک موثر می کند.

پایگاه خبری سخن مردم لازم می داند از دکتر زارع مسئول اکادمی چرتکه رهام استان بوشهر و مهندس ممبینی مسئول کشوری چرتکه رهام تشکر نماید که در این مسابقه همراه منتخبین بودند و نکاتی را که لازم بود به آنها یادآوری نمودند.

 

125

126

129

130

131

132

140

141

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه