یکشنبه, 06 آذر 1401 - Sunday, 27 November 2022

 سخن مردم، اردشیر مذکوری در این بازدید گفت: تلاش‌های شبانه روزی کارکنان برق در اقصی نقاط استان بویژه شهرستان دشتستان بعنوان شهرستان رکورددار گرما در استان بوشهر قابل تقدیر و ستایش است.به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری در این بازدید گفت: تلاش‌های شبانه روزی کارکنان برق در اقصی نقاط استان بویژه شهرستان دشتستان بعنوان شهرستان رکورددار گرما در استان بوشهر قابل تقدیر و ستایش است.

923f1ce5 fa4f 4ee9 a175 62525a72db74 20190620 123717

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در سفر شهرستانی خود به دشتستان علاوه بر بازدید از تاسیسات برق برازجان با کارکنان مدیریت برق این شهرستان دیدار و از تلاش‌های آنان قدردانی کرد.

به گزارش سخن مردم: به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، اردشیر مذکوری در این بازدید گفت: تلاش‌های شبانه روزی کارکنان برق در اقصی نقاط استان بویژه شهرستان دشتستان بعنوان شهرستان رکورددار گرما در استان بوشهر قابل تقدیر و ستایش است.

وی بیان کرد: تامین برق پایدار هم استانی‌ها با اقدامات مدیریت مصرف بعنوان اولویت شرکت توزیع نیروی برق استان است که کارکنان صنعت برق باید از نهایت ظرفیت خود برای تحقق این مهم استفاده کنند.

مذکوری ادامه داد: در این مسیر مشترکان برق استان بعنوان بخش عمده مشترکان باید مدیریت مصرف بهینه برق را بطور جد دنبال کنند.

مذکوری تاکید کرد: تنظیم درجه کولرهای گازی بین 23 تا 26 درجه سانتیگراد، استفاده از لامپ های LED، عدم استفاده از وسایل برقی پر مصرف از قبیل جاروبرقی، اتو و ماشین لباسشویی در ساعات اوج بار مصرف از ساعت 12 لغایت 17 و 20 لغایت 23، استفاده از سیستم های هوشمند روشنایی در راهروهای آپارتمان ها در فصل گرما از جمله راهکارهایی است که می تواند در کاهش مصرف برق بسیار تاثیرگذار باشد.

مذکوری در ادامه سفر شهرستانی خود از محله های حاشیه شهر و تاسیسات برق این بازدید کرد

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه