شنبه, 05 آذر 1401 - Saturday, 26 November 2022

سخن مردم : دکتر نادر شکیب آزاد سرپرست بیمارستان شهیدگنجی برازجان گفت: روابط عمومی چشم بینا و زبان گویای یک نهاد برای بیان عملکرد و دست آوردهای سازمان است

1000 0

به گزارش سخن مردم : به نقل از روابط عمومی بیمارستان شهیدگنجی برازجان، دکتر نادر شکیب آزاد گفت : روابط عمومی مجموعه ای از اقدامات و کوششهایی است که هر سازمان برای برقراری ارتباط مؤثر با گروه هایی ذینفع و سایر احاد جامعه انجام می دهد و به عبارتی زبان گویای یک سازمان برای بیان عملکرد و دفاع از دستاوردهای آن نهاد محسوب می شود.

ایشان در آئین تجلیل از روابط عمومی این بیمارستان اظهار داشت: بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است

وی تصرع کرد: روابط عمومی یک اداره با نقش آفرینی مطلوب خود می تواند وجهه آن نهاد یا اداره را در نزد مخاطبان خوب جلوه دهد.

شکیب آزاد خاطر نشان کرد: روابط عمومی پل ارتباطی مردم با مسئولین سازمان و نهاد های خدمت رسان، محسوب می شود که مردم می توانند از طریق این واحد از آخرین اطلاعات و دستاوردهای آن سازمان یا نهاد با خبر شوند.

شکیب آزاد ضمن گرامیداشت و تبریک این روز به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی بویژه به روابط عمومی بیمارستان شهید گنجی ،بیان داشت :

در سالی که مزین به سال رونق تولید نامگذاری شده با تلاش و کوشش و همدلی و هماهنگی بیشتر روابط عمومی باسایر نهادها ، دانشگاه و بخش های مختلف بیمارستان در پیشبرد اهداف درمان و سلامت شهرستان و استان گام موثر تری برداشته شود .

لازم به ذکر است در این آئین از آقایان بهروز اله یاری مسئول روابط عمومی ومهدی بویر احمدی مسئول سمعی و بصری بیمارستان شهیدگنجی تجلیل شد.

1000 1

1000 2

1000 3

1000 4

1000 5

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه