پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

IMG 8935

سخن مردم"جلسه همبستگی جوانان فعال در حوزه فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی ، فضای مجازی و رسانه ای درسالن اجتماعات سپاه جواد الائمه (ع)به مناسبت روز پاسدار ،ما همه پاسدار هستیم ،با حضورسرهنگ غلامپور برگزارشد.

به گزارش سخن مردم: صبح امروز جوانان فعال در حوزه فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی ، فضای مجازی و رسانه ای با حضور خود در ناحیه مقاومت سپاه جوادالائمه شهرستان دشتستان ضمن تبریک روز پاسدار به سرهنگ غلامپور فرمانده سپاه شهرستان وهمکارانشان ،حمایت همه جانبه خود را از سپاه پاسداران و آرمان های انقلاب اسلامی نشان دادند. و اعلام همبستگی خود را با سپاه اعلام و از سیاست و سخنان ترامپ علیه سپاه بیزاری جستندوجوابیه محکم و سهمگین خود را به رئیس جمهور امریکا در فضای مجازی و اجتماعی داده اند .

و بیان کردند که ما سپاه را از خودمان می دانیم وهمه پاسدارهستیم و لازم دانستیم که باحضور خود ، با سپاه عزیز تجدید بیعت کنیم.

اگر رئیس جمهور احمق آمریکا اظهارات سخیفی در مورد سپاه بر زبان جاری می کند می داند که در تمامی تحولات منطقه ، سوریه محور مقاومت سپاه پاسداران تاثیر گذار ترین نیرو است و از این بابت از دست سپاه عصبانی است و میخواهد سپاه پاسداران را در لیست تروریست ها قرار دهد.

نیروهای سپاه چه در زمان جنگ و چه در محور مقاومت خود در صف اول نبرد بوده اند و این شد که در دل مردم جا پیدا کرد و مردم سپاه را از خود می دانند.

IMG 8939IMG 8943

IMG 90531

درادامه فعال سیاسی و اجتماعی شهرام حسین پور اظهارداشت:مردم و مسئولین این چند روز با صدور بیانه های خود حمایت خود را از سپاه پاسداران نشان دادند و رئیس جمهور آمریکا را که بر علیه سپاه پاسداران بیانه صادر کرد محکوم نموده اند .

IMG 8944

رهبر انقلاب اسلامی ایران می گوید من خود نیزپاسدارم، پس ما هم که سرباز ایشان هستیم پاسدار هستیم . هر شخصی که از انقلاب و ارزش های آن دفاع و صیانت نماید پاسدار است و مختص ارگان خاصی نیست. ، پاسدار یعنی کسی که ایثار ، فداکاری ، شهادت و روحیه جهادی داشته باشد و ملت انقلابی ما همه داری این روحیه هستند .

وقتی رئیس جمهور امریکا ترامپ فکر می کند می تواند یک نهاد انقلابی را تروریست اعلام کند نمی داند که دارد یک ملت دارای تمدن بزرگ را مورد توهین و اتهام قرار می دهد،این مورد ترامپ را می توان از ندانسته ها و کج فهمی این فرد ابلح بر شمارد .

رژیم صهیونیستی که خود یک تروریست است و حمایت کننده داعش ها ، خود یک ترویست کامل است . مگر نابینا هستید که این سپاه در جریانات سیل اخیر نمی بیند که چگونه به مردم کشورشان خدمت می کنند ودحال فعالیت هستند.

IMG 89771

مهدی پایدار فعال سیاسی و اجتماعی برازجان ابراز داشت مشاوران و دولت ترامپ در روز پاسدار بیانه ای اعلام داشتند که یک اشتباه فاحشی بود ، البته اگر روزهای دیگر هم این بیانه اعلام می شد برای مردم ما فرقی نمی کرد.

ایشان درادامه بیان نمود:کسی که یکی از ارگانهای نظام کشور تحریک می نماید به معنی آن است که اعلام جنگ به آن کشور داده باشد ، این کار توهین به ملت ایران است .

وی تصریح نمود: اقدام ترامپ یک خوبی که برای ما داشت این بود که کسانی که با سپاه نداشتن آنها هم خود را در لباس سپاه در آورده و اعلام داشتند که ما هم پاسداریم .

درست که ما از نظر فکری و عقیدتی با هم مشکل داریم ولی خواهان امنیت ملی هستیم.

IMG 89641

مشاوران و سران امریکا هم خود به اشتباه ترامپ پی بردند که این موضوع یک حرکت اشتباهی بود . شورای امنیت ملی ما قسمتی از ارتش آمریکا را متقابلا تروریست اعلام نمود ، هنگ ۲۲ امریکا در صفحه تویتری خود ناو امریکایی خود را با یک عکس نشان داد که ما داریم از تنگه هرمز عبور می کنیم .

در زیر این صفحه بچه های نیروی دریایی ما پیام به انگلیسی گذاشتند که ما قبلا امتحان خود را پس دادیم به این معنی که ما هرجا لازم بوده شما را دستگیر و هرجا هم لازم بود شما را احترام نموده ایم .

IMG 8952

درادامه حبیب قاسمی مدیرمسئول نشریه مردم جنوب و سایت سخن مردم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه وهمچنین روز پاسداروروز جانباز گفت: حرکتی که ترامپ انجام داد به نفع ملت ما انجام شد و باعث انسجام ملی بیشتری شدوهمانطور که تمام گروها حمایت خودرااز سپاه اعلام نمودند، ما هم به عنوان رسانه دشتستان حمایت خود را از سپاه بزرگ، اعلام می نمائیم.

ایشان بیان نمود: همانطورکه امام بزرگوار فرمودند: اگر سپاه نبود کشور هم نبود.این جمله ، خیلی ارزشمندی است و انشاالله که ما اتحاد خود را داشته باشیم وبرای دفاع از کشور و سپاه بزرگمحکم تر ایستاده ایم واجازه نخواهیم داد دست درازی به سوی کشورما کنند.

IMG 8948

حجت الاسلام سعید غلامی اظهارداشت:استاد عزیز ما پناهیان در یک تحلیل بسیار زیبا و پر معنا در جمله ای اعلام داشتندآنچه که باعث شد از جمع ۱۸ هزار امضایی که پای نامه دعوت نامه برای یاری آقاابا عبدالله حسین نوشتند و از این تعدا ۲ نفرراهی کربلا شدند یک حرف است و یک برنامه بود و آن هم ایجاد حرف شایعه سازی حمله لشکر شام میان مردم بود و با این ترفند هم موفق شد که فقط ۲ نفر به جمع آقا در صحرای کربلا بپیوندند.

امروز هم در سال ۹۸ بعد از ۱۰ سال از فتنه ۸۸ را داریم سپری می نماییم و حضرت آقا هم فرمود برنامه اینها ۱۰ سال به ۱۰ سال است . بعید نیست دشمن از شایعه سازی وارد صحنه شود و شایعه هم وقتی زیاد تکرار شود تبدیل به باور می شود .

IMG 8946

فرمانده سپاه شهرستان دشتستان گفت کمال تقدیر و تشکر را دارم از تمامی شما فعالین فضای مجازی و اجتماعی که در این روزهاوروز پاسدار بنده حقیر و همکاران من را مورد لطف خود قرار دادید .

سرهنگ غلامپور در ادامه گفت: در طول ۴۰ سال که از عمر انقلاب اسلامی می‌گذرد هر چند اقدامات نابخردانه که آمریکایی ها کردند ولی همه آنها نهایتاً باعث افتخار و تقویت و استحکام پایه انقلاب اسلامی ما شد. وهمچنین جنگ هشت ساله ،که این جنگ ضامن بقای انقلاب اسلامی شدوهر کاری که آمریکا کردندواین همه هزینه کردند همه ی آنها به نفع ما تمام شد.واما درنهایت به ضرر خودشان شد.

فرمانده سپاه دشتستان خطاب به ترامپ گفت: با این بیانه ای که شما صادرکردید،انسجام ما را بیشتر از بیش ، محکم تر ساختیدواین را می گویم که نه تنها درایران بلکه روز پاسدار جهانی شده است .درادامه با اهدا شاخه های گل از سرهنگ غلامپورفرمانده دلاور سپاه دشتستان تقدیر شد.

IMG 8954IMG 8972IMG 8976IMG 8984IMG 9001IMG 9037

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه