یکشنبه, 06 آذر 1401 - Sunday, 27 November 2022

سخن مردم : نوروز، آیین کهن و شکوهمند ایرانیان و جلوه ای از بزرگی تاریخ و فرهنگ مردمان سرزمین پارس است؛ آغاز بهار و فصل نو شدن؛ فصل مهربانی و همدلی و طراوت...

3edb18b3 0d93 4d25 99c7 f479c44e0d0f 20190406 142837

من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق

نوروز، آیین کهن و شکوهمند ایرانیان و جلوه ای از بزرگی تاریخ و فرهنگ مردمان سرزمین پارس است؛ آغاز بهار و فصل نو شدن؛ فصل مهربانی و همدلی و طراوت...

و چه زیباست وقتی نوروز زیبا، عرصه ی سفر می شود و هموطنان عزیزمان شهرها و روستاها و دامان طبیعت را عرصه ی تفرج و سیاحت می کنند تا سنت تاریخی پیوند ایرانیان با گشت و گذار و دوستی با طبیعت رنگ و بویی تازه بگیرد.

در این میان باید ستود همت بلند کسانی را که به رسم میهمان نوازی (که عادت دیرینه ی ایرانیان است) جوانمردانه کمر به خدمت خلق می بندند و خود را وقف هم میهنان خویش می کنند.

این چند کلام، بهانه ایست تا مراتب تشکر عمیق خود را تقدیم عزیزانی کنم که در نوروز 98 و دوشادوش مردمان نیک سیرت دشتستان بزرگ و برازجان عزیز پرچم مهربانی و میهمان نوازی اهالی این دیار را برافراشته نگاه داشتند و در مسیر خدمت به میهمانان عزیز نوروزی از هیچ کوششی فروگذار نکردند. از جمله همکاران ارجمندم در حوزه های مختلف اعم از حوزه ی معاونت اجرایی، معاونت فنی،معاونت اداری مالی، اداره ی فرهنگی اجتماعی و تمامی پرسنل اجرایی، ستادی و اداری شهرداری و نیز دیگر ادارات و سازمان ها از جمله سپاه جواد الائمه، هلال احمر، نیروی انتظامی، پلیس راهور، محیط زیست و دیگر عزیزانی که در این ایام بسیار پرتلاش ظاهر شدند.

بدون شک تلاشهای بی وقفه ی شما خوبان در روزهایی که باران رحمت الهی شرایط میزبانی از هموطنان عزیزمان در برازجان را سخت کرده بود و ممکن بود شاهد اتفاقات ناخوشایندی باشیم، از نظر مردمان قدرشناس برازجان و میهمانان ارجمندمان دور نخواهد ماند.

عزتتان مستدام، توفیقتان روزافزون.

محمدحسن محمدی- شهردار برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه