یکشنبه, 13 آذر 1401 - Sunday, 04 December 2022

1963226 259

سخن مردم : فرمانده سپاه دشتستان اظهار داشت: جهت کمک و اسکان مهمانان نوروزی همزمان با بارش باران در سراسر شهرستان دشتستان کلیه مکان های مسقف سپاه ناحیه اعم از سالن های ورزشی ، حوزه ها و پایگاه های مقاومت درنظر گرفته شده است و مسافران می توانند به این مکان ها نیز مراجعه کنند.

گردانها و پایگاه های بسیج جهت کمک به هم وطنان عزیز در آماده باش می باشند و همانطور که دیشب تعدادی از هم وطنان را اسکان دادیم سالنهای ورزشی ، حوزه ها و پایگاههای مقاومت برای اسکان مسافران نوروزی آمادگی دارند..

فرمانده سپاه دشتستان اظهار داشت: جهت کمک و اسکان مهمانان نوروزی همزمان با بارش باران در سراسر شهرستان دشتستان کلیه مکان های مسقف سپاه ناحیه اعم از سالن های ورزشی ، حوزه ها و پایگاه های مقاومت درنظر گرفته شده است و مسافران می توانند به این مکان ها نیز مراجعه کنند.

سرهنگ پاسدار غلامپور افزود: مسافران نوروزی که در بوستان‌های شهری شهرستان چادر برپا کرده اند می توانند با مراجعه به این مکانها اسکان پیدا کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: گردان های بسیج ،حوزه های مقاومت و پایگاه های بسیج در سراسر شهرستان در آماده باش کامل جهت خدمات رسانی به مسافرین نوروزی در مواقع بحرانی هستند.

همچنین اعلام نمودند کلیه پایگاه هایی که در مساجد حضور دارند آماده جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی مردمی در جهت کمک به آسیب دیدگان سیلابهای اخیر هستند .

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه