پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم"پیام تشکر محمدحسن محمدی نماینده شهرداران استان از مهندس گراوند استاندار بوشهر

بسم الله الرحمن الرحیم


"محبوب ترین بندگان نزد خداوند کسی است که سودش بیشتر به مردم برسد."
پیامبر اکرم (ص)

خدمت به مردم برای هر انسان سلیم النفسی در هرجایگاه و موقعیتی که قرار داشته باشد و در تمامی جوامع بشری، امری است که همواره در زمره ی نیکوترین امور قرار داشته و علاوه بر رضایت مردم -بر اساس تعالیم الهی و اصول پذیرفته شده ی بشری- رضایت خداوند را نیز به همراه دارد.
در فرهنگ غنی و کم بدیل ایرانی- اسلامی سرزمین ما این امر یعنی خدمت صادقانه به مردم از جایگاهی -به مراتب- والاتر برخوردار است...
جناب آقای مهندس عبدالکریم گراوند استاندار محبوب و مردمی استان بوشهر

72510053447


خداوند متعال را شاکرم قریب دو سال است با اعتماد اعضای ارجمند شورای چهارم و پس از آن نیز اعضای ارجمند شورای پنجم شهر عزیزم برازجان توفیق خدمت به همشهریان گرانقدرم در کسوت شهردار را یافته‌ام و با حسن اعتماد همکاران فرهیخته‌ام در شهرداریهای استان، حدود یک سال است که افتخار دارم به عنوان نماینده‌ی شهرداران استان زیبا و قهرمان‌پرورمان بوشهر در سازمان همیاری شهرداریها و دهیاری‌های سراسر کشور خدمتگزار مردم شریف و مهربان استان باشم.
ارتباط روز به روز و مستمر با حضرتعالی و مجموعه‌ی همکاران استانداری بوشهر سبب شده شاهد تلاشهای بی‌دریغ و خدمت بی منت و خداپسندانه‌ای باشم که همواره در عملکرد شما و مجموعه‌ی تحت مدیریتتان به وضوح قابل دیدن است.
حضور مستمر و پیگیر در شهرهای پرشمار و حتی روستاهای استان جهت پیگیری امور عمرانی، اقتصادی، فرهنگی-ورزشی و اجتماعی استان نشانگر عزمی است که در مدیریت ارشد استان بوشهر برای توسعه بیش از پیش استان شکل گرفته است.
پیگیری و حساسیت مثال زدنی شما در تخصیص پروژه های قابل اجرا و تسریع در روند اجرایی پروژه های زیربنایی شهرهای استان -که سالن همایش های شهر برازجان را می توان یکی از آخرین نمونه های آن دانست- از جلوه های بارز خدمت صادقانه ایست که به لطف خدا و همت شما محقق گردیده و نویدبخش آینده ای روشن برای بوشهر عزیزمان است.
به مصداق کلام بی بدیل وحی و آنجا که خداوند سبحان در قران مجید وعده می دهد که "خدا پاداش نیکوکاران را ضایع نمیکند" ایمان واثق داریم که تلاش شما در راستای خدمت به مردم شریف و گرانقدر استان عزیزمان هرگز از نظر پروردگار دور نخواهد ماند اما این را دلیلی برای عدم بیان مکنونات قلبی خویش ندیده، بر خود فرض میدانم به نمایندگی از خدمتگزاران مردم در شهرداری های استان بوشهر مراتب سپاس و امتنان خود و دیگر همکارانم را بخاطر تمام تلاشهای بی شائبه و خستگی ناپذیرتان در مسئولیت خطیر استانداری بوشهر پیشکش حضورتان کنم.
تردیدی نیست که همت و سعی شما، معاونین پرتلاشتان، مدیران کل حوزه های مرتبط با امور شهرداریها و مجموعه همکاران ارجمند استانداری از دیدگان مردم فهیم استان بوشهر دور نمانده و نخواهد ماند.
توفیق روزافزون حضرتعالی، همکارانتان و تمامی تلاشگران و دلسوزان توسعه و آبادانی ایران عزیز را از درگاه حضرت حق مسئلت دارم.

با احترام- محمدحسن محمدی
نماینده شهرداران استان بوشهر در سازمان همیاری شهرداریها و دهیاریهای کشور

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه