شنبه, 05 آذر 1401 - Saturday, 26 November 2022

سخن مردم " دهه فجر، رهین ملت قهرمان ایران و نماد ظلم‌ستیزی و مبارزه مردم مظلوم با حاکمان ظالم در یکصد سال اخیر است.

1

به گزارش  سخن مردم " مهندس محمدی شهردار برازجان در پیامی آغاز دهه فجر را تبریک گفت:

متن پیام به این شرح است:

دهه فجر، رهین ملت قهرمان ایران و نماد ظلم‌ستیزی و مبارزه مردم مظلوم با حاکمان ظالم در یکصد سال اخیر است. انقلاب بزرگی که با رهبری پیامبرگونه‌ی امام خمینی (ره) یک ملت را با پیامهای الهام‌بخش قرآن کریم امید و وحدت بخشید تا طومار حاکمیت ۲۵۰۰ ساله‌ی شاهنشاهی بر سرزمین ایران برچیده شود و ملت ایران طعم شیرین رهایی از بند حاکمان جبار را بچشند.

اینک در آستانه‌ی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب الهی مردم ایران قرار داریم. چهلمین سالگرد استقرار حکومت مردم در سایه‌سار احکام رهایی بخش اسلام ناب محمدی.

چهل سال پایمردی و رشادت ملت قهرمان ایران از نهالی که در بهمن ۵۷ کاشته و با خون نجیب‌ترین، شریف‌ترین و رشیدترین انسانهای دوران آبیاری شد حالا در سایه‌ی رهبری خمینی کبیر و جانشین برحقش حضرت امام خامنه‌ای درختی تنومند ساخته که به گواه دوست و دشمن باید آن را بزرگترین قدرت نظامی و سیاسی منطقه دانست و ملت رشید ایران را به برکت حاکمیت قرآن، در زمره‌ی کشورهای صاحب عزت و اقتدار در دنیا قرار داده است.

بر ما و همه‌ی آنها که دل در گرو عزت و آبادانی این مرز پرگهر دارند فرض است که به احترام تمام انسانهای پاک و شریفی که با ایثار و همت خود در جهت رشد و بالندگی این شجره‌ی طیبه گام برداشته‌اند بایستیم و کلاه از سر برداریم.

اینجانب به نوبه‌ی خود ضمن تبریک آغاز ایام‌الله دهه‌ی مبارک فجر، از شما همشهریان عزیزم دعوت میکنم با حضور پرشور در آیین‌های ویژه‌ی دهه‌ی فجر و راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، برگ زرین دیگری از دفتر عزت و افتخار این سرزمین را ورق زده، همصدا با هموطنان خود در اقصی نقاط ایران اسلامی فریاد آزادگی و برائت از مستکبران جهان سر دهیم.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه