شنبه, 29 شهریور 1399 - Saturday, 19 September 2020

سخن مردم"از تولیدات رسانه ای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صدا و سیمای مرکز بوشهر با حضور آیت الله حسینی بوشهری عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری رونمایی شد.

IMG 2018

به گزارش سخن مردم"آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در این مراسم گفت: رسالت کنونی مردم و مسئولان یادآوری دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی با محوریت افتخار به گذشته و امید به آینده است.

IMG 1945

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با قدردانی از تولیدات رسانه ای صدا و سیما در سطح استانی و ملی و با اشاره به جنگ رسانه ای دشمن افزود: اگر چه دشمن از ابزارهای قوی برای جنگ رسانه ای در دست دارد اما جمهوری اسلامی ایران هم با تمام توان و دست پر در این عرصه مقابل دشمن ایستاده و باید فضای تبلیغاتی را از دشمن بگیریم .

سید حسین ناظر مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر با اشاره به پخش حدود 100 هزار دقیقه برنامه رادیویی ، تلویزیونی ، خبری، فضای مجازی ، رادیو نما و سایر سامانه های رسانه ای گفت : چهل مستند رسانه ای ، 12 برنامه گفتگو محور و ترکیبی ، چهل موشن گرافی با عنوان چهل برگ زرین ، دو اثر موسیقیایی با عناوین مانا ایران و چهلمین سور از جمله این برنامه هاست

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه

عضویت در خبر نامه