پنج شنبه, 10 آذر 1401 - Thursday, 01 December 2022

سخن مردم"رئیس خانه مطبوعات کشور گفت: ارتباط بین رسانه و صنعت کمترین خواسته رسانه‌های استان بوشهر است.

2989642

به گزارش سخن مردم"مازیار هوشمند عصر چهارشنبه در نشست اصحاب رسانه در عسلویه تقویت ارتباط با صنعت را از خواسته های رسانه های استان عنوان کرد و گفت: رسانه‌های استان بوشهر همراه و هم گام در راستای توسعه صنعتی گام‌های موثری برداشته‌اند.

مازیار هوشمند با تاکید بر فراهم شدن تعامل دوسویه اصحاب رسانه استان بوشهر با شرکت‌های نفتی و پتروشیمی اظهار داشت: ارتباط بین رسانه و صنعت کمترین خواسته رسانه های استان بوشهر است که باید با جدیدت دنبال شود.

وی از برگزاری نخستین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان بوشهر خبر داد و گفت: این جشنواره در روز ۱۷ بهمن ماه و هم زمان با جشن ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی در استان بوشهر برگزار می‌شود.

هوشمند با بیان اینکه شرکت‌کنندگان تا ۱۵ دی ماه می‌توانند آثار خود را در سایت جشنواره بارگزاری کنند اظهار داشت: جشنواره در سه بخش حرفه ای، موضوعی و ویژه برگزار می‌شود، که بخش حرفه ای جشنواره شامل سرمقاله، مقاله و یادداشت، مصاحبه، گزارش (خبری تحلیلی تحقیقی، خبر، تیتر، عکس (خبری – گزارش تصویری)، طنز و کاریکاتور، گرافیک، طراحی و صفحه آرایی است.

مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر گفت: اختتامیه جشنواره مطبوعات استان با حضور مقامات فرهنگی کشور، مسئولین استانی، صاحبان رسانه، مدیران مسئول، خبرنگاران و سایر فعالین رسانه ای استان در روز ۱۷ بهمن ماه و هم زمان با جشن ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.مهر

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه