یکشنبه, 06 آذر 1401 - Sunday, 27 November 2022

سخن مردم""یکشنبه ۲۵ آذر ماه جلسه ستاد نهم دی ماه در دفتر امام جمعه برازجان با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و حضور مسئولین اجرایی تشکیل جلسه داد.

 گزارش:مهین قاسمی

23

 

به گزارش سخن مردم"حجت الاسلام مصلح امام جمعه محترم شهربرازجان ضمن تبریک سالروز ولادت امام حسن عسکری(ع) به تلاش دشمنان در همه زمبنه ها برای نابودی انقلاب خصوصا تأثیر آنان بر نسل جدید و جوان و افکار آنان از،طریق فضاهای رسانه ای و مجازی اشاره کرد و گفت: دشمنان با همه توان خود سعی در تکرار  حوادث تلخ تاریخ داشته و ما مؤظفیم دست آوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را حفظ کنیم.
وی به خواری و عقب نشینی دشمنان تأکید کرد و گفت: فتنه سال ۸۸ یکی از فتنه هایی بود که دشمنان ارکان نظام جمهوری اسلامی را هدف قرار دادند که به پشتوانه ملت فهمیده اهداف آنان خنثی شد.

ind3ex

امام جمعه برازجان همچنین افزودند: ایستادگی و مقاومت و روشنفکری و همچنین موفقیت های جمهوری اسلامی در منطقه یکی از عوامل مهم در عقب نشینی دشمنان بوده است و ما تلاش خواهیم کرد این مناسبت های مهم را برای نسل های آینده حفظ و یادآوری کنیم.

in7dex


وی به برگزاری دهه فجر و چهل سال مقاومت و استواری ملت ایران در برابر توطئه های دشمنان تأکید کرد و افزود: اگر پیوند ملت به صبر با ولایت نبود این پیروزی ها به دست نمی آمد.
ایشان همچنین به حضور پررنگ مسئولین و مردم شهرستان در برپایی نه دی و دهه فجر تأکید کرد. در پایان برخی مسئولین برنامه های خود را برای این روز مهم عنوان نمودند.
اسدی مسئول ستاد حماسه نه دی ضمن تبریک سالروز ولادت امام حسن عسکری (ع) و خیر مقدم به مسئولین، جلسه ستاد حماسه نه دی ماه را با بیان فرمایشات ولی امر مسلمین امام خامنه ای آغاز کرد.
ایشان حماسه نه دی را روزی بزرگ در تاریخ انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: نهم دی ماه دفاع از اسلام و استقلال و عزت ملت ایران می باشد که دشمنان با همه حربه های خود سعی در برچیدن نظام جمهوری اسلامی داشته و تلاش کرده اند سمت و سوی انقلاب را منحرف سازند که با بینش و آگاهی ملت ایران همه اهدافشان پایمال شود.
بدین سبب روز نهم دی را روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری کرده اند.
ایشان در ادامه سخنان خود به هر چه با شکوه تر برگزار کردن چهلمین سال پیروزی انقلاب و تلاش و پیگیری مسئولین و دستگاههای اجرایی تأکید کرد.
 اسدی همچنین گزارشی از فعالیت ها و برنامه ها و وظایف نهادها و مسئولین ادارات بیان نمود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه