دوشنبه, 11 مهر 1401 - Monday, 03 October 2022

سخن مردم"مهدی نیکنام رئیس شورای اسلامی شهر برازجان به مناسبت 26 آذرروز حمل و نقل پیام تبریکی  صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

سخن مردم

در جهان امروز نبض توسعه اقتصادی و پویایی افراد در زندگی شهری و روستایی در دستان ارزشمند فعالان عرصه حمل و نقل عمومی می تپد و تمامی خدمتگزاران این عرصه به خوبی آگاه هستند که مسیر توسعه و پیشرفت همواره با فراز و فرودهایی همراه است.

در تاریخ تحولات کشورعزیزمان، روزها و ایام سرنوشت سازی بوده‌اند که نقشی تعیین کننده در شکل‌گیری و انسجام شبکه حمل ونقل کشور داشته اند؛ بدین وسیله روز 26 آذر را که به نام روز حمل و نقل و رانندگان، آراسته شده است و یادآور تلاش فعالان این عرصه برای کسب عزت و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی می باشد را به حضور اعضای خانواده عظیم حمل و نقل تبریک و تهنیت عرض می نمایم و ضمن ادای احترام به همه  این عزیزان خدوم و زحمتکش، اهتمام و تلاش مدیران، مسوولان و حمل و نقل شهرداری برازجان، کارکنان محترم سازمان های اتوبوسرانی و تاکسیرانی و رانندگان شریف و امانت دار و سایر ارگان های دخیل در امر حمل و نقل را ارج می نهم.

امید است در سایه الطاف الهی و در راستای اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و سرفراز باشید. توفیق روز افزون همگان را در جهت پویایی هرچه بیشتر صنعت بزرگ حمل و نقل و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه خداوندسبحان خواهانم.

مهدی نیکنام

رییس شورای اسلامی شهر برازجان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه