یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم"مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر از آغاز عملیات اجرایی ۱۵ هزار متر مکعب آب شیرین کن در استان بوشهر خبر داد.

2982809

به گزارش سخن مردم"روح‌الله طاهریان‌پور عصر چهارشنبه در حاشیه دهمین جشنواره سراسری نخستین واژه «آب» در پارک ساحلی روستای اُلی شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، گفت: جلوگیری از هدر رفت آب درسامانه های آبرسانی استان بوشهر یکی از اولویت های کاری ما در کنار تأمین منابع آب و فرهنگ سازی مصرف بهینه است.

طاهریان پور از آغاز عملیات اجرایی ۱۵ هزار متر مکعب آب شیرین در استان بوشهر خبر داد و اظهار داشت: آب شیرین کن ۲۸ هزار متر مکعبی یکی دیگر از پروژه هایی است که در بخش روستایی استان در دست احداث است.

وی خاطرنشان کرد: با افتتاح فاز اول عملیات آبرسانی مجتمع دمیگز ۱۲ روستای فاقد آب حد فاصل روستاهای جبرانی تا دمیگز در شهرستان دیر را به شبکه آب رسانی متصل و از خدمات آن نیز بهره‌مند خواهند شد.

طاهریان‌پور با بیان اینکه در صورت تزریق اعتبارات بیشتر به پروژه آبرسانی مجتمع دمیگز و ادامه فازهای بعدی، این پروژه در سال ۹۸ به بهره‌برداری خواهد رسید افزود: نوسازی کامل شبکه آبرسانی بردخون کهنه در حال حاضر در دست اجرا است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت دریا برای حل مشکلات کم آبی گفت: شیرین‌سازی آب دریا یکی از موضوعات مهمی که می‌تواند مشکلات آبی استان بوشهر را برطرف کند.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه