شنبه, 09 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم"رییس روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مصنوب شد

رییس روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مصنوب شد

طی حکمی از سوی سید پیروز موسوی مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ،مجتبی عوض زاده به عنوان رییس روابط عمومی و امور فرهنگی این سازمان منصوب شد. متن حکم بدین شرح است:

جناب آقای مجتبی عوض زاده

با سلام

نظر به تعهد، تجارب ارزشمند و شایستگی‌های جناب‌عالی به موجب این حکم به عنوان رییس روابط عمومی و امورفرهنگی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منصوب می‌نمایم.

نظر به اهمیت جایگاه این سازمان در عرصه داخلی، منطقه¬ای و بین¬المللی موارد ذیل مورد انتظار است:

- ساماندهی راهبردی و عملیاتی برنامه‌ها و فعالیت‌های روابط عمومی، برنامه‌ریزی مناسب، اطلاع‌رسانی بهینه و اتخاذ سیاست‌های اطلاع رسانی مداوم، بهره‌گیری از تمام ابزارهای رسانه‌ای و فرهنگی و تعامل دائمی، مثبت و سازنده با اصحاب رسانه به منظور حفظ شخصیت و ارتقاء فرهنگ سازمانی.

- توسعه و تقویت ارتباطات و تعاملات درون و برون‌سازمانی با توجه به بافت و ویژگی‌های فرهنگی و اجتماعی منطقه و انجام مطالعات اجتماعی و فرهنگی و سنجش افکار عمومی نسبت به عملکرد سازمان.

همکاری، هماهنگی و تعامل سازنده با اداره کل روابط عمومی وزارت نفت، روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و سایر روابط عمومی شرکت‌های تابعه وزارت نفت مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در راستای بهبود و یکپارچه‌سازی فعالیت‌ها.

- توسعه علمی و یکپارچه مطالعات و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در مسیر توسعه مستمر با تکیه بر مأموریت و اهداف سازمانی در راستای دستیابی و کسب جایگاه ممتاز و سرآمد سازمان در عرصه داخلی، منطقه‌ای و جهانی.

- از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون جناب عالی و همکاران را در انجام مأموریت و وظایف محوله سازمانی مسئلت می‌نمایم و از زحمات جناب آقای ایوب بنوی در مدت زمان تصدی مسئولیت تقدیر و تشکر می‌گردد.

                                                                                                                                                                                 سیدپیروز موسوی

 مدیر عامل

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه