یکشنبه, 03 مهر 1401 - Sunday, 25 September 2022

سخن مردم :هیآت رزمندگان اسلام شهرستان دشتستان درخصوص حضور مردم وعزاداران حسینی درپیاده روی بزرگ ولایت تقدیر وتشکر کرد.

IMG 3926

به گزارش سخن مردم"تجلی عشق و ارادت به اهل بیت (ع) در ایام محرم و صفر قابل وصف نیست وچون هرارادتمندی درهرحال وضعی ودرهرسن وسالی بایک سلیقه وهنر با جوش وخروش به میدان می آید.

لذا قلم توانای وصفاین جلوه گری زیبارا به طور کامل ندارد،در آخرین روز ماه صفرکه همه خادمان و خدمت گذاران وارادتمند آن مشمول مزد بابت دو ماه ارادت عاشقانه می شوندمصادف شده باسالروزشهادت ثامن الحجج امام علی ابن موسی الرضا (ع (اگر بگوئیم این یک توفیق ویژه برای ایرانیان است، شایدبحق باشد ،چرا که دراین روز غالبا مراسم پایان ماه را در حرم امام رئوف ویاحرم امام زاده ها در گوشه گوشه کشور برگزارمی کنند.

آنچه به جلوه ها و زیبائی این عشق و ارادت می افزاید،راه اندازی فرهنگ سوگواری و عزاداری با عنوان پیاده روی ولایت است که شهرستان دشتستان دراین مورد به دلیل مردمی بودن و متحدشدن همه ارادتمندان رتبه ممتاز را نه تنهادرسطح استان بلکه بعداز حرم رضوی رتبه ممتاز کشوری دارد.

هیآت رزمندگان اسلام شهرستان دشتستان وظیفه خود می داند هم ازحضورمعنوی وپرشور مردم وهم ازخادمانی که با قبول زحمت فراوان و راه اندازی موکب زمینه پذیرایی و خدمت به عزاداران و محبان رافراهم کردند.

همچنین ازمدیریت،پشتیبانی و همکاری خوب همه مسئولان شهرستان خصوصا نیروهای امنیتی و انتظامی نیروی انتظامی،سپاه و بسیج مردمی و اداره اطلاعات خالصانه تشکر وقدردانی نماید.

نکته قابل توجه برای همه مدیران و مدیریت ارشد شهرستان آن است که پیاده روی ولایت یک حرکت معنوی،مذهبی،اجتماعی ومردمی است دراین حرکت وحدت بخش با شکل و سلیقه های مختلف ظرفیت ها و استعداد توانائی های خوبی دیده می شود لذا فرصتی است که مسئولان شهرستان ازاین توانائیها درجهت رشد فرهنگی،اجتماعی و عمرانی شهرستان استفاده بهینه داشته باشند.

 

من الله توفیق

ابراهیم مهتدی مدیراجرائی هیآت رزمندگان اسلام شهرستان دشتستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه