جمعه, 08 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم" به مناسبت روز نیروی دریایی سپاه، صبحگاه مشترک در محل گروه موشکی 416 ظفر دشتستان با حضور فرماندار و رئیس شورای تأمین، امام جمعه برازجان، اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولین و پرسنل سپاه پاسداران و انتظامی دشتستان برگزار گردید

به گزارش سخن مردم"در این مراسم فرماندار دشتستان گفت: امنیت و اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران نه تنها در منطقه بلکه در آسیا، کم نظیر است. این مزیت و برجستگی مرهون پشتیبانی و حمایت مستمر مردم عزتمند ایران، درایت فرماندهی کل قوا، همدلی سران قوا و مسئولان و تلاش وافر نیروهای مسلح است.
 1 Copy

دکتر ارسلان زارع همچنین ادامه داد: سیاست دفاعی ایران، تأمین امنیت آب ها و سواحل مرزی خلیج فارس توسط نیروی دریایی سپاه است. حماسه بزرگ شهید نادر مهدوی و همرزمان دریادلشان نقطه عطفی در تاریخ دفاع دریایی ایران است.
 2 Copy


دکتر زارع در بخشی از سخنان خود تصریح کرد: نیروی دریایی سپاه با حضور مقتدرانه خود در خلیج فارس، قصد هیچ گونه تجاوز و توسعه طلبی را ندارد بلکه برای رفع تنش در منطقه تلاش می کند. اما با تکیه بر ایمان و توکل به قدرت عز و جل و با تکیه بر عنصر نوآوری و بهره گیری از تجهیزات، توانایی ها و صنایع بومی و با تکیه بر نیروهای توانمند و متخصص، اقدامات مهمی در ایجاد امنیت در مرزها و سواحل خلیج فارس به انجام رساند که نتیجه آن، برقراری آرامش در مرزها و سواحل ایران است.

وی ادامه داد: حضور مقتدرانه و راهبردی نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس، پیام آور عزت و اقتدار ملی ماست.

فرماندار دشتستان در پایان سخنان خود گفت: نیروی دریایی سپاه و ارتش بر عرصه کشتی افتخار و صلابت، استوار ایستاده است تا از مرزهای آبی جمهوری اسلامی حفاظت و صیانت کنند.

3 Copy4 Copy5 Copy6 Copy

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه