شنبه, 09 مهر 1401 - Friday, 30 September 2022

سخن مردم"روز جمعه دوم شهریور ماه و در نخستین روز از هفته‌ی دولت، آیین غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا در برازجان برگزار شد.

kgj_img_5259[1].jpg

793j_img_5263[1].jpg

به گزارش سخن مردم"در این مراسم که با حضور مسئولین و مدیران نهادها و دستگاه‌های دولتی شهرستان دشتستان برگزار گردید فرماندار دشتستان، شهردار برازجان، اعضای شورای اسلامی شهر برازجان و روسای ادارات و نهادهای دولتی دشتستان ضمن ادای احترام به جایگاه رفیع شهدا با آرمانهای امام و شهدای والامقام تجدید میثاق کردند.

در این مراسم همچنین پروژه‌ی محوطه سازی و بهسازی گلزار شهدای برازجان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

ehks_img_5147[1].jpg

zrp0_img_5166[1].jpg

مهندس محمدحسن محمدی شهردار برازجان در گفتگوی کوتاهی ضمن تبریک هفته‌ی دولت درخصوص مختصات فنی و اجرایی این طرح گفت:

mzww_img_5061[1].jpg:

t40t_img_5045[1].jpg

پروژه‌ی محوطه‌سازی و بهسازی گلزار شهدای برازجان با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال و از محل اعتبارات استانی و درآمدهای داخلی شهرداری برازجان به انجام رسیده است.

شهردار برازجان افزود: در این طرح محوطه‌ای به مساحت ۲۶۰٠ مترمربع کفسازی گردیده و محوطه سازی فضای سبز به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع انجام شده است.

0l93_img_5098[1].jpg

مهندس محمدی همچنین از اجرای ۶۰۰ متر سنگ جدول در این پروژه خبر داد و گفت:

احداث ٢ عدد آبنما، احداث ساختمان سرایداری به مساحت١١٠ مترمربع، احداث سرویس بهداشتی به مساحت ۵۰ مترمربع و نیز اجرای دیوار محوطه به متراژ ۶۰ متر از دیگر اقدامات صورت گرفته در این پروژه است.

c587_img_5108[1].jpg

شهردار برازجان در پایان با اعلام این خبر که امسال در هفته‌ی دولت ۱۶ پروژه‌ی اجرا شده توسط شهرداری برازجان با اعتباری بالغ بر ۵۵میلیارد ریال برای رفاه حال شهروندان عزیز برازجانی به بهره‌برداری خواهد رسید، ضمن تشکر از همراهی و حمایت دکتر زارع فرماندار محترم دشتستان و اعضای محترم شورای اسلامی شهر برازجان که همواره حامی تلاشهای شبانه‌روزی همکاران شهرداری بوده اند، از همکاران پرتلاش خود در حوزه‌های عمرانی، اجرایی، فنی و همه‌ی پرسنل اداری و ستادی شهرداری که در جهت عمران و آبادانی شهر عزیزمان برازجان از هیچ تلاشی فروگذار نمیکنند تقدیر و تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد با همکاری و همدلی مردم و خدمتگزاران مردم در شهرداری برازجان شاهد رشد و توسعه‌ی روز افزون شهرمان در همه‌ی عرصه‌ها باشیم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه