یکشنبه, 13 آذر 1401 - Saturday, 03 December 2022

سخن مردم"جشن خانه مطبوعات استان بوشهر به مناسبت روز خبرنگار برگزار شد.

به گزارش سخن مردم"جشن خانه مطبوعات و رسانه به مناسبت روز خبرنگار با حضور مسئولان استانی، مدیران مسئول و خبرنگاران استان بوشهر منصور ضابطیان مجری وفعال رسانه ای کشوردرسالن اجتماعات اداره بنادروکشتیرانی به همت خانه مطبوعات  استان برگزار شد

استاندار بوشهر در گردهمایی تقدیر از خبرنگاران استان بوشهر، ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان راه قلم گفت: ما در جامعه ای دینی زندگی می‌کنیم و نباید اخبار و رویدادها را با کم و زیاد کردن و حب و بغض شخصی به جامعه انعکاس دهیم.

وی گفت: ما دستگاه‌های اجرایی موظفیم اقدامات خود را صادقانه به شما انتقال دهیم. روزنامه نگاران علاقمند به این کشور باید دلسوز باشند و ما نیازمند کمک های شما هستیم که بتوانیم از مقطع حساس کنونی به سلامت عبور کنیم

عبدالکریم گراوند درآئین بزرگداشت روزخبرنگارافزود: خبرنگاران درانتخاب نوع تیتر باید مراقبت کنند تا تیتر انتخابی آنها پیام معکوس به جامعه ندهد.

وی ادامه داد: در پیشگاه الهی باید پاسخگوی حب و بغض های خود باشیم از این رو در عرصه کار رسانه باید دقت نظر زیادی باشد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه مطبوعات رکن چهارم دموکراسی در جامعه است گفت: اگر جامعه ای بخواهد بالنده باشد نیازمند رسانه و خبرگزاریهایی است که آزادانه و بدون لکنت زبان مسائل جامعه را بیان کنند و مسئولان نیز باید از این بیان استقبال کنند.

گراوندافزود: باید در جامعه امیدآفرینی ترویج داده شود چراکه دشمن برای ایجاد ناامیدی و یاس در جامعه طراحی ویژه‌ای کرده است.

استاندار بوشهر یادآورشد: باتوجه به اینکه دشمنان قسم خورده به دنبال ضربه زدن به نظام هستند خبرنگاران برای گذر از شرایط کنونی تلاش کنند.

وی گفت:در عصر اطلاعات و حضور شبکه های نوظهور و تاثیر آنها بر فضای افکار عمومی باتوجه به اینکه فضای مجازی قابل کنترل نیست خبرنگاران بعنوان سربازان خط مقدم باید برای خنثی کردن شیوه جدید دشمنان برای نا امید کردن مردم از نظام تلاش کنند.

وی اظهارداشت: هرچند کاستی هایی در زمینه اشتغال و مسائل اقتصادی وجود دارد اما اصحاب رسانه ضمن انعکاس مطالبات مردمی و در نقد منصفانه هوشمندانه عمل شود.

گراوند اظهارامیدواری کرد با توجه به ظرفیت های موجود و سابقه تاریخی و درخشان رسانه ای استان بوشهر این استان همچنان از پیشتازان و پیشقراولان حوزه رسانه در کشور باشد.

.

mya9_dsc_0005.jpgxm1e_dsc_0035.jpg89uo_dsc_0212.jpgqdxe_dsc_0050.jpgxj3i_dsc_0081.jpgkfhs_dsc_0160.jpgq3o4_dsc_0154.jpgv7z1_dsc_0165.jpg36l_dsc_0142.jpg

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه