یکشنبه, 13 آذر 1401 - Sunday, 04 December 2022

mdtr_index.jpg

تاسیس دارالقرآن "ابراهیم خلیل الله شهر اهرم یادگاری ماندگار از خدمات ارزنده و کم نظیر این عالم فرزانه است

سخن مردم"شاهین نجفی رییس اداره فرهنگ و ارشاد تنگستان در پیامی ضایعه درگذشت آیت الله حق شناس اهرمی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان ، متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

عروج ملکوتی عالم گرانقدر و فاضل گرانمایه حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ حسین حق شناس تنگستانی ضایعه ای بزرگ است. این ضایعه را از طرف خود و همکارانم در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان و جامعه فرهنگی و هنری و انجمن ها و هنرمندان و اصحاب رسانه ، به مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سرکار خانم دکتر حمیده ماحوزی ، دکتر محمد جواد حق شناس عضو شورای شهر تهران و ریس کمیسیون فرهنگی ،و خانواده و خاندان محترم ایشان و عموم مردم داغدار تنگستان تسلیت عرض می کنم .

حجت الاسلام حق‌شناس نخستین نماینده امام(ره) در استان بوشهر پس از انقلاب و امام جمعه مرکز استان بود و همچنین به مدت 40 سال نماینده بیشتر مراجع از جمله امام خمینی(ره)، آیات عظام حکیم، خویی، شاهرودی، گلپایگانی و خوانساری در قطر بود و اخیرا هم نمایندگی رهبر معظم انقلاب را بر عهده داشت.

ایشان در طول عمر پرخیر و برکت خود ، علاوه بر شأن و مقام بزرگی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی داشتند ، منشاء خدمات فرهنگی شایسته ای نیز به شهرستان تنگستان بودند که تاسیس داراقرآن ابراهیم خلیل الله شهر اهرم یادگاری ماندگار از این خدمات ارزنده و کم نظیر است.

خداوند این اندیشمند فقید را که با همت و دانش خود یادگار های بزرگ از خود باقی گذاشت، رحمت فرماید و به اعضاء خاندان شریفشان شناس صبر و اجر عطا فرماید.

شاهین نجفی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تنگستان

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0

نوشتن دیدگاه